Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak? Miért gondolják, hogyha fiatal nőjük van, akkor attól ők is fiatalok lesznek?

Figyelt kérdés
Minden férfinak (tisztelet a kivételnek) sokkal fiatalabb nő kell, aztán nyávognak, hogy a fiatal nőnek csak arra kellenek, hogy elszedje tőlük a pénzüket, aztán lelépnek, vagy csalják a férfit. De ha egy velük egyidős nővel jönnének össze, akkor boldog őszinte érzelmeken alapuló kapcsolatuk is lehetne. De nekik a fiatal nőkre fáj a foguk.

2023. máj. 6. 22:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
21%
Elárulom, a nők is ilyenek.Hogy miért?Ki tudja...
2023. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%

Én nem szeretném, hogy nagy korkülönbség legyen. Viszont engem jóval fiatalabbnak szoktak nézni, emiatt a jóval fiatalabbak azt gondolják egyidősek lehetünk. Nekem mindegy mennyi idős, de külsőre és belsőre azért jó lenne, ha összeillenénk.

Egyébként azzal egyetértek, hogy sokszor a fiatalabbaknál nem az a cél, hogy boldog, és érzelmes kapcsolat legyen, hanem minden más sokkal fontosabb (gyerek, anyagiak, stb)

2023. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Megsúgom, hogy aki a pénzével csábítja el ezeket a nőket, pontosan tudja, csak jól esik utólag sajnáltatni magát, és a pénzével ismét felszedni egy új libát. Majd ismét szakítanak és a kor folytatódik tovább.
2023. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
Mert buták. Maguknak is hazudnak. Vagy mert nem reálisan látják magukat. Nekik a teste miatt kell egy fiatal nő, de a fiatal nők nyilván nem a szottyadó testük miatt vannak velük.
2023. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy teveszme, és nem tudom, ki terjesztette el. A barátnőm jóval fiatalabb, mint én, de egyáltalán nem érzem emiatt fiatalabbnak magam. És szerintem ezzel más pasik is így vannak, akiknél nagy a korkülönbség a csajukkal.

Azért vagyunk együtt fiatalabb nőkkel, mert bejönnek nekünk. Nem azért, mert mi ettől megfiatalodunk.

A fiatalosság attól függ, hogy tarja magát az ember, illetve milyen a mentalitása.

2023. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
38%

Pontosabban: *tartja


#5 voltam.

2023. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

"Minden férfinak (tisztelet a kivételnek) sokkal fiatalabb nő kell"


Mondjuk ez már itt megbukott... Valahogy a nők mániája, hogy ők érettebbek, mint a korosztályuk és nagyon maximum 1 évvel legyen fiatalabb a férfi.

2023. máj. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
32%

"Ez egy teveszme, és nem tudom, ki terjesztette el."

akiknek nincs bátorságuk szembenézni a saját szorongásaikkal, és a feszültségeik levezetésére mások magánéletét méricskélik és ítélgetik. egyesek csak rosszindulatú pletykák vagy facebook-felháborodás szintjén, mások komoly irányzatokba szerveződve, ötszáz oldalas tanulmányokat készítve

és akiknek a "fiatalodási igény" mellett megjelenik a repertoárban többek között, hogy: csak a hatalomgyakorlásról szól, csak idomításra kell, csak kihasználod, csak trófeának kell, csak az egódnak kell, csak húsdarabnak kell, csak gyerekgyárnak kell, csak kompenzálásra kell, csak kapuzárási pánikod van, csak napjaink fiatalságkultusza miatt vagy vele, csak a médiaagymosás miatt vagy vele, stb. stb. - holnapig lehetne folytatni a sort

miközben a magyarázat sokszor egyszerűen csak annyi, hogy:

"Azért vagyunk együtt fiatalabb nőkkel, mert bejönnek nekünk"

2023. máj. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
8 Azta, milyen buta bácsi. Most jól leírtad az evidenst, mintha nem tudná mindenki hogy "bejönnek". Mondjuk arra, hogy kinek mi jön be, egész szakmák épülnek de ne zavarjon.
2023. máj. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
"Minden férfinak sokkal fiatalabb nő kell" komolyan nem tudom milyen közegben éltek. Engem budapesti értelmiségi közeg vesz körül és nem ismerek férfit, aki magánál sokkal fiatalabb nőre vágyik. Az ismerőseim között mindenki korban hozzáillő nővel él, ha véget ér az aktuális párkapcsolata tudatosan korban hozzáillő nőt keres. Én még a tágabb környezetemben sem látok olyat, hogy 40-50 éves férfi 20 éves nővel lenne. Nyilván létezik ilyen, de ez nem a nagy átlag. Ez a gyakori olyan, mintha egy párhuzamos univerzum lenne.
2023. máj. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!