Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan gondolják a páromék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gondolják a páromék hogy többet kéne bele adnom a közösbe mint amennyit használok?

Figyelt kérdés

A párom nem akar el költözni a szüleitől mert annak idején direkt úgy építették a házat hogy neki legyen külön lakrésze. Pár éve föl is újították. Sok pénze és energiája benne van.

Alapból nem lenne akkora gond hogy így élünk, de rajtam élősködik mindenki. A rezsi felét fizetem, pedig a negyedét se használom. Fizetéskor be vásárolok, ők meg mint a hiénák zabálnak föl mindent, de utána alig vesznek valamit mert hogy a kevés nyugdíjból semmire se futja.

Ha esetleg szólni merek hogy egy hét alatt el fogyott ami nekem egy hónapra elég lett volna,akkor neki áll az anyja cirkuszolni, hogy jó lenne ha nem csak magammal törődnék. Beraktam a seggemet a jóba, nem kell albit fizetnem, legyek inkább hálás. A párom meg semmit nem szól erre. Ő össze vissza kapja a fizetését. Ha van neki akkor be vásárol, de ha nincs azt eszi amit én vettem.

Azért szerintem ez nem túl igazságos így.


2023. júl. 15. 00:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha külön lakrész van, akkor miért közös a rezsi, pláne az étel?
2023. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vásárolj be. Megveszed magadnak azt amennyit aznap megeszel. Tartós fogyasztási cikkeknél meg megbeszéled a pároddal, hogy hol te, hol ő veszi meg. (Mosószer, tisztálkodó szerek).
2023. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Én ezért nem szoktam egyszerre sok mindent venni otthonra, mert ha latjak, hogy milyen sok kaja van akkor gyorsabban is fogy. Egyszerre felbontanak mindent. Egy heti adagot is meg lehet enni ket nap alatt, de minek? De akkor is így van ha pl. nagyobb kiszerelesű sampont veszek (hogy spóroljak) akkor meg többet hasznalnak, bővebben mérik. Ez ilyen dolog. En nem közösködnek velük az ételen (ami nagyon megdragult idő közben) de tudom meg szamtalan vitaforras lehet ezen kivül, hogy mennyi aramot, vizet vagy gazt hasznaltok... Meg kellene beszelni a baratoddal hogy legyen valami mas felallas, ami sokkal egyszerűbb és atlathatóbb, mert így nagyon nehéz az együtt élés, hogy mindenki sasol, hogy mennyi sonka fogyott a hűtőben. Adjatok nekik havonta egy fix összeget, es mast semmit. Mindenki külön vasarol maganak.
2023. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 "De akkor is így van ha pl. nagyobb kiszerelesű sampont veszek (hogy spóroljak) akkor meg többet hasznalnak, bővebben mérik."


Bocsi, nem okoskodni akarok, csak egy tipp.Vegyél egy nagy sampont, amiből átöntögethetsz egy kisebb flakonba, a flakonra meg tegyél egy pumpát.

Én mindig literes kiszerelésű sampont veszek.Pumpás megoldással elég nekem 1-1,5 évig, pedig hosszú hajam van és hetente 2-3szor mosok hajat, kétszer samponozok.

2023. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!