Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá páromat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá páromat, hogy kicsit jobban tiszteljen és romantikusabb legyen?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek nem tudom ,hogy mit tegyek de szeretem!
2010. okt. 13. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
e< attol fugg...
2010. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mitöl függ? :)
2010. okt. 13. 22:04
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
orális szex
2010. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
úgy, h hagyod, hadd csinálja amit akar, több orális szex
2010. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
szop....d le.... es csinalj ugy mint egy ku...va tenne meg latod mennyire szeret majd!
2010. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Van egy szép magyar kifejezés: tiszteletre méltó.

Aki olyan, azt általában mindenki tiszteli. A barátja, ismerősei és még az ismeretlenek is. Legyél te is az.

Ha pedig ennek ellenére nem tisztelne valaki, akkor az egy bunkó. Egy bunkó pedig ne legyen már a barátod.

2010. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, amugy rendesen kap kényesztetést tehát... arra nem lehet panasz :D de bele adok mindent :D aztán meglátjuk... aki mondta a tiszteletet... érdekes amugy mert én egy olyan ember vagyok aki nagyon közvetlen és barátkozó tehát ugymond sokan tisztelnek, ö vmi miatt nem látja bennem a nöt sztem vagy nem is tudom elég bonyi ez az egész amugy :)csak ténleg szeretném ha ö is kicsit jobban tisztelne hiszen én tisztelem és mindent meg adok neki, támogatom mindenben.
2010. okt. 13. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Te kényezteted. de ő téged? te tiszteled sajátmagad? lehet túlsok mindent megteszel neki. Kérd ki magadnak! ne engedd hogy akárhogy beszéljen veled, mond szépen el neki hogy mik az elvárásaid határozott, megalkuvást nem türve! szerintem így lesz eredmény

sok sikert

2010. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindent megadsz neki? Érdekes módon eddig csak a sz*pásról beszéltél. Ha ez a minden...meg nem fog jobban tisztelni. És nem is lesz romantikusabb. Az kicsi korban alakul ki és fejlődik. Úgyhogy jutott neked egy tapló.
2010. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát most őszinte leszek: 23/F vagyok 2 kapcsolaton túl, de mindkettőnél (főleg a 2.-nál) a tisztelet hiánya miatt mentünk szét. Lehet, hogy velem van a baj, én ugyanis alapból tisztelem a párom, sőt még romantikus is voltam, csak ő nem tisztelt engem. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha eddig nem tisztelt, akkor szerintem nem is nagyon fog. Bocs...
2010. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!