Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak a páromnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a páromnak, ha előző sms-ében gúnyolt, de én nem provokatív szeretnék lenni, hanem békítő, tehát nem visszagúnyolni, viszont nem akarom, hogy ne tiszteljen?

Figyelt kérdés
tehát be is legyek sértődve, de amire nemtud ismét beszólással válaszolni
2010. ápr. 28. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A gúnyolodó sms minősíti a párod.

én nem írnék neki semmit

2010. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mivel gúnyolt? és egyáltalán miért gúnyol ha szeret??? :S
2010. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én annó ezt írtam: " ez vagy Te, többet nem is vártam Tőled. na szia, ma már lszi ne írj, ne hívj" Ezután nem vettem fel és semmire sem válaszoltam.
2010. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

féltékeny voltam, és ahelyett, hogy megnyugtatna, hogy nem kell, ki van akadva, hogy ő benne meglehet bízni és én vagyok a ribanc.

én meg nem akarok veszekedni. ki akarok békülni

viszont nem akarom, hogy azt érezze, velem bármit megtehet

2010. ápr. 28. 15:10
 5/12 A kérdező kommentje:

az utolsónak írom:

(felettem aki írt)

ezzel még nem leszünk kibékülve, de köszönet eddig

2010. ápr. 28. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a pasi már rég nem tisztel ha leribancoz. Már elkúrtad valahol.
2010. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

gondolom azzal, hogy mindig én engedek, meg én békülgetek

így sokmindent megenged magának

most pl nem veszi fel a telot!

még ő!!!

2010. ápr. 28. 15:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok, nem bírom ki hogy ő keressen. Pedig nem jó. Mondjuk a másik véglet sem jó, ha nem tud a másik soha közeledni.
2010. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na itt a gond.. csak úgy hitetheted el vele, hogy jól megsértődtél, ha nem próbálod hívogatni, beolvasni. Hanem huzamosabb ideig nem szólsz hozzá, nem nézel rá. Magára fog nézni..
2010. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

sajnos, ha besértődök, a válaszreakciója mindig(!)az, hogy ő i besértődik

most is ez van

olyan ingerülten beszél velem de MINDIG(pl.:"hányszor kell még elmondanom..."), erre haza mentem, és még neki áll feljebb, hogy ott hagytam....

de köszi a választ

2010. máj. 22. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!