Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért látnak a csajok többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért látnak a csajok többet egy dologban mint ami ténylegesen van?

Figyelt kérdés
Egyik csoporttársamtól elkértem a jegyzeteit (csinos lány)és mondtam neki jövök eggyel vagyis egy szívességgel. Van barátnőm és komolyodik a kapcsolatunk mellette meg zaklat csoporttársam hogy mikor szakítok barátnőmmel ha már így rámozdultam. Én pedig szerintem nem tettem azt és nem akarom hogy bekavarjon a kapcsolatomba. Kérdésem miért kell egyes dolgok mögött más szándékot látni ami nincs is? Lányok válaszát kérném főleg de aki járt már így srác az írhat.
2011. szept. 28. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
:D:D Kicsit sokat kombinál a kislány... Basszus ebbe szerintem az ég világon semmi félreérthető nem volt, nem értem miért értelmezte rámozdulásnak.
2011. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ezért kéne bejárni órára...
2011. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez fura. Mert általában a férfiak szokták félreértelmezni a nők kedvességét vagy baráti közeledését. Ennek csak egy oka lehet, a csaj nagyon össze akar veled jönni és igy próbálja tudtodra adni, hogy felszedhetnéd. Szerintem nincs ennél több.


22F

2011. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, és igy akarja a szivességét meghàlàltatni. Tessék ott lenni a óràkon és akkor most nem lennél ebben a helyzetben.
2011. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rád van kattanva a csaj, talán nagyon ki van éhezve. Csaj vagyok, de én is voltam kb. ilyen helyzetben, csak és nem ilyen apróság miatt gondoltam, hogy bejövök a srácnak. A srác egy csomó sms t irt és elmondta, hogy tetszem neki meg, hogy nm találkozott hozzám hasonló rendes csajjal, ha találkoztunk mindig odajött, megölelt, sokáig a szemembe nézett. Persze én naiv liba bevettem a dumát, s mikor kezdtem belézúgni szépen összejött egy másik csajjal, s mikor rákérdeztem mért tette, az volt a válasz, hogy ő nem adott okot arra, hogy azt gondoljam több van közöttünk barátságnál. De amúgy tényleg vannak olyan csajok, akiket elég meghivni pl facebookon aztán meg rögtön azt gondolják akarsz tőlük valamit.
2011. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy megszokta, hogy minden srác azt akarja tőle.
2011. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert hülye. Egy hatalmas ribanc, aki nem akar annak tűnni és azt hiszi, hogy így majd felmenti magát. Egyszerűen szard le.
2011. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!