Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, hogy megütött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, hogy megütött?

Figyelt kérdés

Tegnap 22kor végeztem a munkán, a párom egésznap nem volt otthon, kocsmában volt (nem alkoholista), de azért lehetett érezni a viselkedésén, hogy ivott. Na és amikor végeztem írt, hogy vett mekit vegyem fel és menjünk haza. Mondta, hogy rokonok vannak a meki előtt így megkértem hogy jöjjön le a sarokig, mert nem szeretnék velük össze futni. Mikor hazaértünk éves közben elkezdte, hogy én szégyellem őt milyen undorító vagyok, nyomorék stb. Mondtam, hogy nincs ilyenről szó, csak nem akartam velük össze futni. Erre, hogy esküdjek a szüleim életére, Istenre… Mondtam, hogy senki életére nem esküszöm, higgyen nekem, és megkértem hogy hagyjon mert szar napom volt a munkában. Hogy én akkor is egy nyomorult vagyok stb… felálltam bementem sírva a szobába. Később kimentem kajáért a konyhába és akkor is, hogy én undorító vagyok stb. Annyira ki voltam már, hogy fogtam magam pizsiben, egy papucs kis kardigán kocsi kulcs és lementem a kocsihoz, jött utánam utánam köpött, ő is beült, megkértem hogy szálljon ki haza megyek anyukámékhoz, nem szállt ki. Nagyon ki voltam már és megpofoztam, erre ő egyből vissza pofozott. És később utána én ezt fel sem hoztam neki, ő kezdte el, hogy hagyjuk most a férfi női szerepeket, egy nő nem viselkedik így, az a nő aki így viselkedik az valójában egy férfi. Ő azóta is ugyanúgy gondolkodik mellettem se akart aludni én kerleltem hogy aludjon velem (mert egyedül nem tudok elaludni a szobában).

Ez az első párkapcsolatom ismerjük egymást 3 éve, tudom nekem sem kellett volna megütnöm őt. Fel sem hoztam neki ezt, mert félek hogy engem hibáztatna ezért, és hogy megérdemeltem.

20/L, 30/F



2023. júl. 19. 10:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Kérlek mond, hogy ez kamu. Tényleg jó lábtörlőnek lenni, hogy úgy beszél veled, mint más a kutyájával sem és mindezek után még te kérleled, hogy aludjon már veled??? Úgy kivágnám az ilyet, mint macskát szarni, te meg még kvázi úgy gondolod te vagy a hibás és miután mindennek lehordott puncsolsz, hogy aludjon veled. Ne már!

Miért tűröd, hogy úgy beszél veled, mint egy darab szarral?? Nem találtál nála jobbat?

2023. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Az hogy visszaütött valahol önmagában még fair enough, bár talán normális ember ezt sem tenné. Neked sem kellett volna megütnöd.


Az viszont amit előtte csinált veled totálisan elfogadhatatlan, és valahol nagyobb probléma és durvább bántalmazás mint a megütés ténye.

2023. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez az egész sztori nem elfogadható egyik fél részéről sem. Tiszta maunika só
2023. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%

Nos, te kezdted a pofozkodást, így nem tudom miről beszélsz. Nem, nem elfogadható, hogy megpofoztad.

A történet többi része pedig bőven elég ahhoz, hogy szakíts.

2023. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
Dikk ez nágyon szenvedílyes egy kápcsolát! Amúgy nem ő ütött meg, hanem te ütötted meg őt először. Igen egy pöts volt veled, de a fizikai részét te kezdted. Hagyd ott ezt a "kapcsolatot", minél hamarabb, ha jót akarsz magadnak!
2023. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Te ütötted meg őt, ez abszolút nem elfogadható, így a pofont felhozni teljesen értelmetlen lenne, hiszen te vagy a hibás.


Ugyanakkor amit előtte művelt, az meg rá nézve nem elfogadható, sőt, ok a szakításra. Toxikus, konkrétan veszélyes. És nem enyhítő körülmény az, hogy ivott.


Szóval ha van eszed, lapátra teszed.

2023. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

#6 "ha van eszed, lapátra teszed."

Ez rímelt öcsém, méghozzá nem is akárhogy!

2023. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
7, mondanám, hogy direkt volt, de úgy tűnik én ilyen ösztönös tehetség vagoyk ;D
2023. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
XD
2023. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Ez nagyon arra hajaz, hogy a párod hogy is mondjam "rajosan viselkedik"...

Sajnos az említett viselkedés igencsak erre utal. ( köpködés, ok nélküli veszekedés, verekedés)

Lehet fikázni, de tudom miről ír. Megtapasztaltam. Ebből ki kell lépni.

2023. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!