Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, hogy megütött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, hogy megütött?

Figyelt kérdés

Tegnap 22kor végeztem a munkán, a párom egésznap nem volt otthon, kocsmában volt (nem alkoholista), de azért lehetett érezni a viselkedésén, hogy ivott. Na és amikor végeztem írt, hogy vett mekit vegyem fel és menjünk haza. Mondta, hogy rokonok vannak a meki előtt így megkértem hogy jöjjön le a sarokig, mert nem szeretnék velük össze futni. Mikor hazaértünk éves közben elkezdte, hogy én szégyellem őt milyen undorító vagyok, nyomorék stb. Mondtam, hogy nincs ilyenről szó, csak nem akartam velük össze futni. Erre, hogy esküdjek a szüleim életére, Istenre… Mondtam, hogy senki életére nem esküszöm, higgyen nekem, és megkértem hogy hagyjon mert szar napom volt a munkában. Hogy én akkor is egy nyomorult vagyok stb… felálltam bementem sírva a szobába. Később kimentem kajáért a konyhába és akkor is, hogy én undorító vagyok stb. Annyira ki voltam már, hogy fogtam magam pizsiben, egy papucs kis kardigán kocsi kulcs és lementem a kocsihoz, jött utánam utánam köpött, ő is beült, megkértem hogy szálljon ki haza megyek anyukámékhoz, nem szállt ki. Nagyon ki voltam már és megpofoztam, erre ő egyből vissza pofozott. És később utána én ezt fel sem hoztam neki, ő kezdte el, hogy hagyjuk most a férfi női szerepeket, egy nő nem viselkedik így, az a nő aki így viselkedik az valójában egy férfi. Ő azóta is ugyanúgy gondolkodik mellettem se akart aludni én kerleltem hogy aludjon velem (mert egyedül nem tudok elaludni a szobában).

Ez az első párkapcsolatom ismerjük egymást 3 éve, tudom nekem sem kellett volna megütnöm őt. Fel sem hoztam neki ezt, mert félek hogy engem hibáztatna ezért, és hogy megérdemeltem.

20/L, 30/F



2023. júl. 19. 10:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
30%

"az a nő aki így viselkedik az valójában egy férfi."


Szóval másik bántalmazása szerinte az férfi szokás?:D


Amúgy fúj, 20 évesen ne egy 30as pasit használgass már..

2023. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
54%

What in the Maunika show did I just read....

Komolyan, hagyjátok egymást, ez legalja putri szint.

2023. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Fú, ez nagyon gáz mindenhonnan nézve. Tényleg hagyjátok egymást. Itt nem is az van, hogy ki a hibás meg mi van a pofonnal, hanem hogy mit kerestek egymás mellett?
2023. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg szégyelled, vagy nem fogadod el a rokonait, ha nem akartál velük talizni (nemcsak most) és nincsen jogod megpofozni különösen úgy, hogy ideges és ittas! Persze ő sem hibátlan ez tény és való, de a veszekedés, verekedés kiindulópontja te vagy. Szakíts!
2023. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%

"nincsen jogod megpofozni különösen úgy, hogy ideges és ittas!"


Férfinak nincs joga ahhoz, hogy másoknak félniük kelljen tőle, figyelniük kelljen arra, hogy most éppen ivott-e vagy ideges-e, és hogy ezért vajon veszélynek vannak e kitéve:)

2023. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

ne viccelj, de ez minden, csak nem kapcsolat

eloszor is rendes ember nem jar kocsmaba, hanem a sajat palinkajat issza

viccet felreteve a pasid egy bohoc, ha ilyeneken kiakad te meg egy bohocnak a labtorloje vagy, ha meg ezek utan kerleled, hogy aludjon veled.


en egy ilyen utan ugy otthagytam volna, mint m.cskat xarni. ennel kevesebbert is hajtottam mar el csajt.


keress masikat aki egy xar nap utan meg nem cseszeget, hanem meghallgat.

40F

2023. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%

És ki mondta a "nőnek" hogy olyan pasassal legyen együtt aki piál? ^^


Senki, ő maga választotta azt a pasit, mert annyira oda van érte, hogy se nem lát se nem hall! Arról még a pasas se tehet!!!



Másik dolog az, hogy ha még a buliban is beléd köt egy ittas, akkor te nem felpofozod, hanem kikerulod (főleg nem egyedül mászkálsz!).


Ő meg annak ellenére, hogy tudta, hogy ivott, hogy ideges felképelte! Direkt írtam, hogy a férfi sem hibátlan, de minden értelmes ember tudja, hogy nem huzigalod az oroszlán bajszat fölöslegesen, mert ráfizetsz.


Az is furcsa, hogy a férfi kiakadt azon, hogy őt szégyelli, azt hányta feszt a fejéhez, ami LEHET, hogy igaz, mert nem az első alkalommal fordult már elő, hogy a ronokaival nem akart még két szót se váltani.

Másrészt mégha nem is úgy van, bírja a családtagokat, haverokat, akkor is minek a lópikulának vette fel, ment utána, amikor már nem az első eset, hogy leitta magát/ittas? Maradhatott volna a seggén.

Egyáltalán még mindig nem értem, hogy minek a francnak teszi magát, jött össze alkesszal!


Fordított esetben, ha a nő itta volna le magát és jött volna azzal, hogy szégyelli, akkor csapatostul azt írta volna a GYIK-népe, hogy a kérdező (mivel férfi!) tehet róla, hogy így érzi magát, adott rá okot és hogyha csak részegen felpofozta volna a férfit, akkor is az menne több mint valószínű, hogy nézze el, mert részeg volt. :DDD

Ha meg előbb ütött volna a férfi és a nő vissza, akkor meg "ONVEDELEMRŐL" beszélne majdnem mindenki, de mivelhogy a férfi vágott neki vissza, hiába nem ő kezdte és persze mivel férfiról van szó így azt írod, hogy a ferfi a hibás, a nő ne hagyja magát holott ő volt az, aki miatt vitatkoztak és elcsattant az "önvédelembol" a második pofon.


Egyébként meg írtam, hogy szakítson, nem kell neki tűrni tovább a pasast, de vegye észre magát, mert igenis az i keze is benne van rendesen!

2023. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Ezek után kérted hogy aludjon veled, mert te 20 éves felnőtt nő létedre nem tudsz elaludni egyedül. Szánalmas vagy, a pasid is, örökké együtt kéne legyetek.
2023. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
86%
"Erre, hogy esküdjek a szüleim életére, Istenre… Mondtam, hogy senki életére nem esküszöm, higgyen nekem" - Megkellett volna "esküdni" legalább Istenre (hátad mögött az ujjaid "x-ben") és ennyi, nem lett volna vita, se pofon. Másnap összecsomagolhattál volna azt arrivederci örökre! 🤷‍♀️
2023. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%

Mellékesen ki ütött erősebbet? :D

Adj amennyit kapsz a jó párkapcsolat titka…? Erre mind a ketten fontosak vagytok :D

Komolyra fordítva a szót, drágám, soha nem tapasztalod meg milyen is a jó párkapcsolat, ameddig ezt a díszf*szt ki nem dobod.. mert ezzel soha nem lesz normális a kapcsolatotok, akkor sem ha fejre állsz az fix! Szóval ha jó életet akarsz magadnak, jó párkapcsolatot elsődleges dolog hogy kisétálsz az életéből… csak az elején lesz rossz, 2-3 hónap nagyon max mert első kapcsolat volt, akkor is ha sz**r is… utána egyre jobban fogod magad érezni, ez garantált, kitartást.

2023. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!