Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, hogy megütött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, hogy megütött?

Figyelt kérdés

Tegnap 22kor végeztem a munkán, a párom egésznap nem volt otthon, kocsmában volt (nem alkoholista), de azért lehetett érezni a viselkedésén, hogy ivott. Na és amikor végeztem írt, hogy vett mekit vegyem fel és menjünk haza. Mondta, hogy rokonok vannak a meki előtt így megkértem hogy jöjjön le a sarokig, mert nem szeretnék velük össze futni. Mikor hazaértünk éves közben elkezdte, hogy én szégyellem őt milyen undorító vagyok, nyomorék stb. Mondtam, hogy nincs ilyenről szó, csak nem akartam velük össze futni. Erre, hogy esküdjek a szüleim életére, Istenre… Mondtam, hogy senki életére nem esküszöm, higgyen nekem, és megkértem hogy hagyjon mert szar napom volt a munkában. Hogy én akkor is egy nyomorult vagyok stb… felálltam bementem sírva a szobába. Később kimentem kajáért a konyhába és akkor is, hogy én undorító vagyok stb. Annyira ki voltam már, hogy fogtam magam pizsiben, egy papucs kis kardigán kocsi kulcs és lementem a kocsihoz, jött utánam utánam köpött, ő is beült, megkértem hogy szálljon ki haza megyek anyukámékhoz, nem szállt ki. Nagyon ki voltam már és megpofoztam, erre ő egyből vissza pofozott. És később utána én ezt fel sem hoztam neki, ő kezdte el, hogy hagyjuk most a férfi női szerepeket, egy nő nem viselkedik így, az a nő aki így viselkedik az valójában egy férfi. Ő azóta is ugyanúgy gondolkodik mellettem se akart aludni én kerleltem hogy aludjon velem (mert egyedül nem tudok elaludni a szobában).

Ez az első párkapcsolatom ismerjük egymást 3 éve, tudom nekem sem kellett volna megütnöm őt. Fel sem hoztam neki ezt, mert félek hogy engem hibáztatna ezért, és hogy megérdemeltem.

20/L, 30/F



2023. júl. 19. 10:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

"Erre, hogy esküdjek a szüleim életére, Istenre…"



https://www.youtube.com/watch?v=y8FkR7i0jdA&ab_channel=MrPor..



39F incel

2023. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
43%
Mint a cigányok...köpködés, pofozkodás stb.
2023. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu akkor menekülni kell ebből a kapcsolatból.
2023. júl. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%

Így jár aki golddigerkedik, szeretetkapcsolat helyett.

Ha olyan hülye vagy, hogy vele maradsz, akkor meg is érdemled a sorsod.

2023. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
20%

vajon az elfogadható-e, hogy te megütötted?


nem, egyik a parkapcsolati erőszak nem elfogadható, akar férfiról, akar nőről van szó.

2023. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2023. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mindketten cigányok vagytok, vagy csak a párod az?
márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!