Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képes a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes a barátnőm megérteni, hogy fontosabb a pihenésem pláne éjfélkor, ha targoncát kezelek?

Figyelt kérdés

Barátnőm barátnőjének párkapcsolati gondja van, és emiatt fel akarta hangosítva hagyni a telefonját ha beszélni akarna vele akkor fel tudja venni a telefont. Éjfél körül elkezdett neki pittyogni a messenger, mert olyankor kezdte el neki írogatni a fejleményeket.

Na viszont én meg ha valakit elütök a géppel, akkor én húzom a rövidebbet, és ezzel ezt nem tudom megmagyarázni. Vagy én vagyok a szemét, hogy ilyen esetben letojom a barátnője gondját? Emberi időben miért nem lehet ezt intézni? Próbáltam elmagyarázni neki, de lehetetlen. Ha beszélnék a barátnőjével, nem sokkal később mondaná a barátnőmnek tuti. Aztán mondta a barátnőm, hogy az volt a szerencsém, hogy telefonálni nem akart vele a barátnője, mert sokkal inkább ki lenne akadva.


Másik szobába a szoba macska miatti álom szagba ezért nem megyek át aludni.


Mit csinálnátok ilyen helyzetben megoldásként?



2023. júl. 20. 05:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

Én külön költöznék tőle, ha nem képes felfogni, hogy van aki dolgozik is, nemcsak telefonálgat 24 órában. Beszéljék meg nappal. Szép dolog a barátság, de ezt ne éjszaka ápolják más munka előtti pihenését zavarva.

N

2023. júl. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
A barátnö dolgozik egyáltalán?
2023. júl. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Szerencséd?!

Ha a barátnőd éjszaka, alvás helyett a barátnőjével akar picsogni, az ő dolga, de legyen már annyira empatikus a másikkal szemben, hogy ilyenkor átvonul a macskaalmos szobába, amíg telefonozik. Nem is értem, hogyhogy nem ez kapásból az alap?! Másban is ilyen tahó?

2023. júl. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%

Nálam is volt ilyen. Szerintem a barátok éppen azért barátok, mert ha szükségem van rájuk, akkor hajnali 2-kor is hívhatom bármelyiket, ahogy ők is engem. Ez nem azt jelenti, hogy kihangosított telefonnal kell trécselni az alvó férjem mellől, vagy hogy felhangosított telefonnal kell üzengetni egymásnak és lehetőleg minden szót külön elküldeni, hogy ezer pittyegés legyen/fél perc.

Szóval nem azzal van baj, hogy szeretne ott lenni a barátnőjének, amikor szüksége van rá, hanem azzal, hogy nem tisztel meg annyival, hogyha felébred a telefonra, akkor lenémítja és/vagy kimegy a szobából írogatni/telefonálgatni, amikor te aludnál.

2023. júl. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Éjfélkor elkezdett pittyegni, mert egy üzenetben képtelenség manapság valamit megfogalmazni. Átment volna telefonálni a maiak szobába, de amikor csörög a telefon, az mellettem történik, illetve ha jön az üzenet értesítés.
2023. júl. 20. 06:57
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
A barátnőd egy görény. Tekintettel kellett volna lennie rád és vagy kapásból átmenni a másik szobába vagy le a ház elé stb.
2023. júl. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Hogyha ez a probléma rendszeres, nem élnék vele együtt. Határozd meg az elvárásaid a kapcsolatban és tartsd magad hozzá! Hogyha mindent eltűrsz következmények nélkül, idővel teljesen le fog dominálni.
2023. júl. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%

Én meg úgy gondolom, hogy ez biztos, hogy nem mindennapos ès a barátnőd igazi barát, hogy bármikor ott van támaszként a másiknak.

Ezt értékelhetnéd, mert akkor valszeg neked is ott van.

Kétlem, hogy azért, mert néha-néha előfordul ilyen, te nem tudod magad kialudni és elütsz valakit targoncával…

Te is lehetnél empatikusabb.

2023. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Esténként ki kell tisztítani a macskaalmot.
2023. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
43%

Megmondanám a barátnőmnek, hogy akkor legyen párban a barátnőjével, mert én befejeztem vele a kapcsolatot.

Aki ezt nem képes tolerálni, azzal fölösleges húzni az időt.

Soha sem engem, sem a feleségemet nem hívott egyetlen barátunk/barátnőnk éjszaka a lelki problémájával. Éjjel csak akkor lenne hívásunk, ha valamelyik szülőnk rosszul lenne és kórházba kellene vinni.

2023. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!