Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par hónapja kapcsolatba vagyok egy nővel akinek vannak gyerekei a volt férjével felesbe nevelik a gyerekeket, tett egy olyan kijelentést hogy +2napig nála lesz a gyerek, mert az exe randizni megy ez normalis rám nezve? Vagy ram tekintettel?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 06:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
47%
Kerdezorol sut,h utalja agyerekeket….
2023. júl. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
49%
Ezért nem kell egyedülálló szülővel kezdeni.
2023. júl. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
77%
16: én szintén gyerekes partnert kerestem, erre gyermektelen párom lett, jár, nem jár... Viszont szerencsére ő nem rivalizál a gyermekemmel, felnőtt férfi, képes elfoglalni magát, amíg én a gyerekemmel vagyok. Közben a gyerek felnőtt, vagyis már nagykamasz lett, így sokkal több időm van a páromra.
2023. júl. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
85%

Èn olyan programokat szerveztem, ahova a gyereket is tudtuk vinni magunkkal. Ez jó lehetőség volt arra is hogy a gyerekkel jobban megismerjük egymást.

Nem mindenkinek való az hogy olyan párt válasszon akinek gyereke is van. Ha duzzogás van, meg fèltèkenykedès, akkor ez nem a te utad.

2023. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
32%
Ha ezek a dolgok problémát okoznak akkor nem kell gyerekes párt választani. Főleg nem exapucival. Apuci jön apuci megy apucinak igényei vannak miközben te a sokadik vagy a sorban. Ezt is le lehet pontozni. De nézzük a másik oldalát. 2 gyerekkel és exapucival csak ilyenek akadnak mint a kérdező aki látszólag nem a legélesebb kés a fiókban. Na jöhet a mínusz. 🐑
2023. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
20%

Én értelek kérdező, és teljesen igazad van. A helyzet az, hogy ennek a nőnek nem vagy annyira fontos. Éppen annyi elég belőled neki amennyi.


Arra meg rájöhetne a nő, hogy az exe egyre többet rá fogja testálni a gyereket a párodra.

Miért?

1. hogy ne tudjatok randizni kettesben

2. Hogy addig is nem neki kell etetni a gyereket

3. Neki így több a szabadideje tököt vakarni

4. Ne kelljen gyerektartást fizetni, így is alig fizet mivel "fekesbe" vannak, gyakorlatilag meg nincsenek felesbe.

Apukák ezért akarják a felest, hogy ne kelljen gyt fizetni, aztán menet közben ráteszik az asszonyra a gyerket, aki persze úgysem fog nemet mondani.

Minden anya rohadtul kiszolgáltatott.

Mert ha egy apa pattintja le a gyerekét az rendben van, ha egy anya, na azt aztán mindennek elmondják.

Hülye a nőd hogy ezt nem látja át, igenis kérje a 2 nap kompenzálását a rend kedvéért.


Vagy indítványozza a kizárólagos felühyeletet, de akkor vastagon fizettesse is ki a gyt. És akkor mehet a kétheti gyerekláthatás hétvégente.

2023. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, azon mi nem világos, hogy a párod anyja a gyerekeknek, és ő nem úgy tekint rájuk, mint te, hogy mikor tud tőlük megszabadulni… Hát, sorry, de én sem kérdeznélek meg, hogy maradhatnak-e nálunk 2 nappal tovább a gyerekek… Nyilván az a korrekt apuka részéről, hogy anyuka akar plusz napokat, akkor vállalja be ő is, de ha nincs ilyen igénye a nőnek, akkor tárgytalan. A leggyakoribb eset az, hogy a nő neveli válás után a gyerekeket, és apukának láthatása van, csak mondom.
2023. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen normális. Ami nem normális, a hozzáállásod. Teljesen éretlen vagy a kapcsolathoz, és képtelen vagy megérteni, hogy neki van egy gyereke.
2023. júl. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
71%

"De most nincs igazam ebben amit írtam utoljára? Nálam az lenne a korrekt ebben az esetben hogy a pasimra is gondolok."

De. Jól mondod. Az a korrekt, ha a pasijára IS gondol. De te nem ezt várod el. Te azt akarnád, hogy a kedvedért dobja el a gyerekét. Hogy szabaduljon tőle, amilyen hamar csak tud.

Nos, az ilyen lelköletű emberektől kell minél hamarabb megszabadulni. Azt, hogy egy anyának a gyereke egy fontos tényező, akár tőled van, akár nem, ha nem megy elfogadni, akkor keress olyan nőt, akinek nincs gyereke, és soha nem is akar. Ugyanis tudod, az a normális, hogy egy anya szereti a gyerekét, és nem azon igyekszik, hogy minél hamarabb lepasszolja. Ezt azért szem előtt kellett volna tartanod akkor, amikor összejöttetek.

2023. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
41%
Ezért nem működik a kapcsolat, ahol az egyiknek már van gxereke, a másiknak meg nincs.
2023. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!