Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par hónapja kapcsolatba vagyok egy nővel akinek vannak gyerekei a volt férjével felesbe nevelik a gyerekeket, tett egy olyan kijelentést hogy +2napig nála lesz a gyerek, mert az exe randizni megy ez normalis rám nezve? Vagy ram tekintettel?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 06:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
36%
Én is randiztam egyedülálló anyukával és megtanultam egy életre, hogy egy ilyen kapcsolatban te, mint hapi semmi vagy. Pedig kedveltem a kölyköt, az anyukát is szerettem, de hiába nincs ott fizikailag a gyerek apja, mégis ő a családfő, te meg olyan vagy, mintha egy kutya lennél a családnál, akit kedvelnek ugyan, de ha megunják, mész a levesbe...
2023. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
75%

30#

Működhet úgy is a kapcsolat, csak nem mindenkinek való. Èn páromnak is van egy gyereke előző kapcsolatból. A kezdetektől tudtam mit vállalok be, nem úgy fordultam a gyerek felè hogy egy teher. Boldog családi èletet èlünk.

2023. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
23%

31, biologiai okai vannak a nő nagyon erős kötödést érez a gyerekei apjához, igazi férfi.


Te meg egy kivert kutya szintjén voltál, nem egy férfi akinek gyereket szült, csak egy szánalmas fiuka aki belemegy az igazi férfi gyerekeinek kiszolgálásába

2023. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
31%
#33 Igen, a hangsúly azon van, hogy Voltam...
2023. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
5%
Beszélj akkor te az apukával. Legyen meglepetés, hogy szervezel magatoknak programot. Nyilván jó lenne az anyukának is. Én 3 év után nemrég mentem el bulizni végre, és nagyon jól esett, DE kB úgy kellett elrugdosni a gyerek mellől, hogy menjek már.
2023. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
90%

35# pár hónapos kapcsolatba nem kéne ennyire belevonni a gyerekeket papás mamást játszani. Ez nem egy stabil kapcsolat még. Mi van ha szakítanak? Szegény gyerekek háromhavonta új pasija legyen anyunak?

Én biztos nem terhelném a gyereket ezzel.

Randizgassanal dugjanak ennyi elég

2023. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
43%
Apuka építgeti az új kapcsolatát, a nő nem, végeredmény, a nő egyedül marad, apuka meg vígan éli világát az új nővel, ahol gyerekek is lesznek esetleg. Lesz egy frusztrált anya a hőn szeretett pici fiával vagy lányával, na annak se lesz felnőttként egyszerű, ott fogja az anyját vigasztalgatni élete végéig.
2023. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
34%

Pont erre akartam kilyukadni mint a 37#. De f.ig le lettem pontozva.

Miért is?


26# voltam

2023. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
46%

Szerveztél programot talán arra a két napra? Ha ott a gyerek nem tudtok találkozni? Hármasban is elmeghettek bárhova.

És igen, a gyerek lesz az első mindig, és jól teszi, ha jó kapcsolatot tart a gyereke apjával. Neki is szüksége lehet majd pár pluzs napra más alkalommal.


Ne kezdj gyerekes nővel, ha ilyen frusztrált vagy, hogy személyes támadásnak veszed a dolgot.

2023. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
41%
Lefordítom neked a 39-es választ: ha van önbecsülésed, akkor ne kezdj gyerekes nővel.
2023. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!