Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par hónapja kapcsolatba vagyok egy nővel akinek vannak gyerekei a volt férjével felesbe nevelik a gyerekeket, tett egy olyan kijelentést hogy +2napig nála lesz a gyerek, mert az exe randizni megy ez normalis rám nezve? Vagy ram tekintettel?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 06:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
7%

#36

Úgy gondoltam, hogy kettesben a kérdező és a párja, nem a gyerekekkel.

2023. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
48%
40, de gyerekes pasival sem
2023. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
41%

#23 "én szintén gyerekes partnert kerestem, erre gyermektelen párom lett"


Nem olyan lett, olyat választottál.

2023. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, aki gyerekes nőt/férfit választ, annak fel kellene mérnie, hogy csak erősen korlátozottan lesz magánélete. A gyerek érdekei mindig az első helyen lesznek, az új partner meg nyugodjon bele. Te egyedülálló vagy, nincs saját gyereked, miért pont egy ilyen kell neked? Sok csaj örülne egy utánfutó nélküli pasinak.

N

2023. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
12%
Rád miért kellene tekintettel lenni? Te sem Vagy másra
2023. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
61%

#47 Azért, mert állítólag kapcsolatban vannak, vagy mi... A házasságok pontosan ezért mennek tönkre.

N

2023. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
78%

Az a gond, hogy te úgy tekintesz a gyerekes hetekre, hogy a párod örül, ha letudja, aztán apu végre viszi a gyereket. tehát hat 2 napot marad, azt visszakéri.

Az anyuka viszont nem így gondolja.

Nem, gyerek előtt sosem leszel első. Ezt nem tudtad, mikor kapcsolatba kezdtél egy anyukával?

2023. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
83%

Azért itt nagyon élesen elkülönítik az emberek, hogy vagy-vagy. Rengeteg mozaik család működik kiválóan értve azokat is ezalatt, ahol az egyik fél nem hozott gyereket/gyerekeket. Miért? Mert én nem a gyerekem vagyok, vagy nem a párom vagyok. Én a gyerekem ANYJA, vagyok, aki vágyik egy szerető társra is. A szerető társ pedig elfogadja, hogy én nem csak a szerető társa vagyok, hanem anya is, ami bizony olykor áldozatokkal jár és nem. Nem passzolom le, amint tehetem, mert nem nyűg a gyerekem. És nem, nem passzolom le a szerető társamat sem, mert ha jól működünk, akkor megoldjuk, hogy tudjunk együtt, gyerekestől is jól funkcionálni. Azzal sincs az ég világon semmi gond, ha egy férifnak, ez nem fekszik, nem tud vele mit kezdeni, csak akkor nem én vagyok az embere, ez ilyen egyszerű, hiszen amíg azt megtehetem, hogy megválasztom ki legyen a partnerem, azt nem tehetem meg, hogy a gyerekemet eltolom magamtól. Aki megérti megérti, aki nem, nem.

Egyébként férjnél vagyok, de el sem tudom képzelni, hogy valaha is olyan férfivel legyek együtt, aki nem fogad el úgy, ahogy vagyok. Adott esetben gyerekestől.

2023. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
12%
Lett egy párod és igen jár hozzá gyerkőc, fizet gyerek tartàst? Na nem az snyagiak miatt de mien ? A gyerekivel jó? Mert ha igen akkor ebben semmi kivetni való nincs. Nagyon sajnálom de őket a gyerekek össze fogják kötni amíg nevelni kell őket..Ezt el kell fogadni vagy azonnal lépj le
2023. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
57%

49#

Gyerek tartást= gyerektartást

Mien 😆 = milyen

Kivetni való. Való? Az mii?= Kivetnivalót

Vesszők, pontok, mondatvégi írásjelek? Jártál te iskolába?

6 elemi megvan?

😁😁😁

2023. júl. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!