Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom? Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyok együtt, most kérte meg a kezem.

Ami nagyon zavar, hogy van egy nő ismerőse (egy munkahelyen dolgoznak, de nem egy részen, nincsenek beszélő viszonyban) aki nyilvánvalóan tetszik neki.

1-2 hónapja észrevettem, hogy bekövették egymást instán és a párom likeolta pár képét (amin ő van), én kiakadtam erre ő szó nélkül kikövette a lányt.


A napokban belenéztem a telefonjába (tudom, tudom...) és láttam, hogy továbbra is nézegeti a csajt és likolgatja az sztorijait, de csak azt, nyilván, mert azt nem látom.


Ti mit tennétek a helyemben?



2023. júl. 21. 07:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Elhiszem, hogy rosszul esik, de ez ellen semmit nem tehetsz. Vagy hagyod, hogy leülepedjen ez benne, vagy szakítasz vele.

Amit művel az tiszteletlenség veled szemben, ez sajnos tény.


Én szerencsés vagyok, már nem azért, mert van egy olyan palim, aki nem nézeget nőket, hanem mert eleve úgy állok az egészhez, hogy csak az őszinteséget várom el a másiktól.


Lazulj kicsit, azt javaslom...tudom, nem egyszerű, régebben engem is kiakasztott volna egy hasonló szitu, de már úgy vagyok vele, hogy szarnék rá, ha meg akar csalni, meg is fog. Én élvezném a jelent, a jó pillanatokat, tedd Te is ezt.

2023. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát.. az biztos, hogy ameddig nem rendeződnek a dolgok, talán nem kellene az esküvőt, meg a családalapítást erőltetni.
2023. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
A Facebook, meg az Instagram ilyen. Az emberek belájkolgatják egymás képeit, hozzászólnak, reagálnak rá stb. Ezzel nem tudsz mit csinálni, szerintem nagy feneket kerítesz neki, biztosan te is lájkoltál már képeket, akár férfiakét is. Ez nem jelent semmit párkapcsolati szempontból szerintem. Viszont ha szerelmes leveleket írogatnak egymásnak vagy ilyesmi titokban, akkor azt mondom oké, de addig szerintem nyugodj meg és ne nézegesd ezeket a közösségi oldalakat.
2023. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

ritka ocsmany dolog a masik telefonjaban turkalni, ehhez nincs jogod. ahhoz sincs jogod, hogy megtiltsd hogy mit vagy kit lajkoljon a neten.


remelem szakit veled, mert csak tonkretenned az eletet

2023. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon beteges amikor valaki rendszeresen átnézi a párja ismerőseit, és már olyan szinten tudja kívülről a listát, hogy észreveszi ha valaki új van ott. Ilyen alacsony önbizalommal kapcsolatban sem kéne lenni, nemhogy házasodni.
2023. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

A helyedben megmondanám, hogy nem érzed azt, hogy teljesen elköteleződött melletted, és felbontanám a jegyességet.


Egy dolog, hogy férfi és van szeme, megnézi a jó nőket. De ez a kúrólájk osztás, hátha a csaj felfigyel rá és esélye lesz felróbálni, ez undorító.


Tudjuk, tudjuk, mindig a nő a szemét, ha turkál a telefonban. Aztán a nő a hülye, ha nem vette észre, hogy a férfi hónapok óta csalja. A nő túlzottan féltékeny, a férfi csak barátkozik. De ez mindig csak addig haverság, amíg a nő nem ad szabad utat.

Egyértelműen azért kering a pasid a csaj körül, mert leppattanóra vár. Igazából csak az kérdés, hogy egy menetre kéne neki, vagy el is dobna érte.


De te ezt miért akarod kivárni?

2023. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
#6 De ezt miért kell ilyen gusztustalan, femináci módon kihegyezni csak a férfiakra? Ez mindkét nemnél előfordul egyformán.
2023. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
jaysus. az ilyenekből lesznek a macskás nénik :)
2023. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Szakíts. Nehogy hozzá menj, mert akkor is megfog csalni, már most csal csak nem tudsz róla. Azért akar elvenni, mert nem bukott le, azt gondolja, hogy te leszel a fix pont, aki főz rá, vasal rá, ad puncit ha más nem akad mindenképp, de melletted hűtlenkedik, ahogy csak tud.
2023. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
szerintem hagyd el, jó lesz neked magányosan a macskáiddal.
2023. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!