Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom? Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyok együtt, most kérte meg a kezem.

Ami nagyon zavar, hogy van egy nő ismerőse (egy munkahelyen dolgoznak, de nem egy részen, nincsenek beszélő viszonyban) aki nyilvánvalóan tetszik neki.

1-2 hónapja észrevettem, hogy bekövették egymást instán és a párom likeolta pár képét (amin ő van), én kiakadtam erre ő szó nélkül kikövette a lányt.


A napokban belenéztem a telefonjába (tudom, tudom...) és láttam, hogy továbbra is nézegeti a csajt és likolgatja az sztorijait, de csak azt, nyilván, mert azt nem látom.


Ti mit tennétek a helyemben?



2023. júl. 21. 07:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
A melegeknek milyen jo. Nem kell ilyen hisztis nőkkel foglalkozni.
2023. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom valaki szerint hülye vagyok, valaki szerint meg van okom aggódni.

Szuper 😁

2023. júl. 21. 12:05
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Azt szokták mondani, bizalom...

Ha meg akar csalni úgy is megfog, ha hárpia vagy még tuti

N

2023. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen túlreagálod, de mi mást várhatnánk tőled, hiszen nő vagy.

Soha nem lesz normális párkapcsolatod, ha ennyire mániás vagy.

Más telefonjában pedig be túrkálj!

2023. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
41%

Na na..fiúk,azért lehetne kevésbé bunkó módon is ezt tálalni.


Kérdező,hagyd rá..nem kell az ilyen dolgokkal foglalkozni.

Ne reagáld túl ezt,ha mindig ezzel foglalkozol,csak megrontja a kapcsolatodat.

Ezért nem szabad nézegetni az ilyen szar instagrammot meg ilyen appokat.

Énis 4 éve vagyok együtt a párommal,ráadásként külföldön dolgozik,de maximálisan megbízom benne és nem ellenőrizgetem;aki menni akar,rá kell adni a kabátot.

2023. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

szerintem nincs semmi abban ha csak lájkolgatja a képeket!

bíznod kell benne!

2023. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem szoktam turkálni a telefonjában egyébként, ez volt az első alkalom.

És hárpia és mániás sem vagyok, kimondottam féltékenynek sem mondanám magam, ez a sztori is csak azért zavar mert tudom, hogy elég gyakran találkoznak.


Eddig csak normális kapcsolatom volt /van kedves 14-es.

Az első 6 évis tartott, ez pedig már 4 éve, mellékvágányaim pedig sosem voltak..


Köszönöm azoknak akik normálisan reagáltak! :)

2023. júl. 22. 10:42
 18/19 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy a nő már beférkőzött a párod gondolatai közé, és ennek egyik kivetülése az insta-stalkerezés meg a likeok osztogatása. Ideig-óráig kierőszakolhatod belőle, hogy ne nyilvánítsa ki a tetszését a csaj felé ilyen módon, de azt nem tudod megváltoztatni, hogy nagyon is felkeltette a figyelmét a kollegina. Beszélj a vőlegényeddel, hogy mik a tervei a jövőre nézve, még mindig veled képzeli-e el vagy már nem biztos a dolgában. Ha mis-másol vagy esküdözik, hogy te vagy neki a minden, de titokban továbbra is a másik nőről ábrándozik, akkor én visszaadnám a gyűrűt, és kilépnék ebből a kapcsolatból, mert az ő fókusza már nem kettőtökön van, hanem egy külső személyen.
2023. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Mendy98 ***** válasza:
Leginkább az a fontos, h kommunikálnak-e és ha igen, hogyan.
2023. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!