Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bukott le a párod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bukott le a párod? Hogy derült ki, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Az egyik bevallotta csak azt hittem viccel és kinevettem, szakítás után barátok ismerősök mondták hogy igazat mondott ráadásul nem csak egy nőről volt szó.

Egy másikkal kicsit messze laktunk egymástól így neten tartottuk a kapcsolatot, egyik nap letiltott mindenhol, facebookon is minden szó nélkül, majd 1 hónapra rá rámírt hogy megprobálja helyrehozni amit elrontott. Persze megnéztem hogy mindenhol feloldott-e, szóval rámentem az oldalára ahol a hülyéje elfelejtette letörölni az idővonaláról a másik csajjal a pusziszkodós szeretlek imádlak posztokat mielőtt rámírt. Persze vont véletlenül 1 hónapig szerették imádták egymást.

2023. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
A viselkedése mindent elárult, lehetett látni, hogy valami nincs rendben. És sokszor nem passzolt időben meg helyben amiket mondott, hogy épp merre meg kivel van. Csak én fiatal voltam, és első nagy szerelem volt, szóval próbáltam elnyomni gyanúmat. Aztán amikor már nem bírtam, belenéztem a telefonjába. Se előtte, se azóta nem csináltam ilyet. Mit ne mondjak, sokkoló volt, több nővel, régóta,voltak képek stb.
2023. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Adom 2-es válaszát, ha már van tapasztalatod kapcsolatok terén akkor már nem vagy annyira elvarázsolt, és hamar észre lehet venni a jeleket. Eltávolódik, furcsán/megszokottól eltérően viselkedik veled, mindig van valami dolga, feszült lehet melletted, szűkszavú lesz, még a szemedbe is másképp néz. Persze kivételek mindig vannak, vannak őstehetség hazudozók :D

Elég feltűnőek csak főleg fiatalon naívan elhiszünk mindent a másiknak ezért nem vesszük észre vagy nem akarjuk észrevenni.

2023. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!