Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a barátnőm néha egy férfi barátjánál alszik?

Figyelt kérdés

A párom barátainak 80%-a férfi. Ez előttem is így volt.


Ha elugrik valamelyikükkel 1-1 órára, akkor ugyan érzek némi féltékenységet, azonban mindig megnyugtatott, így meglehetősen könnyen kezeltem az összes ilyen kiruccanását. Ez nem probléma.


Azonban van egy férfi barátja, akihez néha el akar menni aludni egy-egy éjszakára. Sokat szokott róla mesélni, kiskoruk óta jó barátok. Elvileg soha nem volt köztük semmi.


Én viszont az ilyen napokat nagyon-nagyon-nagyon nehezen kezelem. Beszéltünk erről, de állandóan csak nyugtatgat, hogy neki ez fontos és nem kell aggodalmaskodnom.


Nekem ez nem normális, viszont nagyon szeretjük egymást és ezért valahogy én meg is akarok birkózni ezzel.


Hogy csináljam, hogy ne állandóan az járjon a fejemben, hogy talán össze is bújnak?


2023. júl. 21. 16:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Mármint csak ők vannak ott kettesben és együtt alszanak? Ez elég meredek, pedig én nem tartom magam féltékeny típusnak.

(Azért kérdezem, mert mi pl szoktunk ilyen ottalvós házibulikat tartani, olyankor az egész társaság ott alszik egy srácnál, de azért ez szerintem más kategória mint édeskettesben.)

2023. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

A bizalom fontos és hiába erőlteteted nem fog működni.

Figyelembe kéne venni azt, hogy veled hogyan viselkedik, amiből feltételezheted, hogy szeret téged tényleg, vagyis a tettek a fontosak.

Viszont akárhogy is szeretsz valakit és ő is téged egy párkapcsolatba nem fér bele, hogy a párod a fiúbaratjával egy ágyban alszik. Miért nem veled fekszik helyette? Mit tud ő adni, amit te nem, amikor te vagy az, akit szeret? Őszintén szólva én nem erőltetném a bizalmat feléje, hanem átadnám ezüst tálcán a barátainak!

2023. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
Ez sehogy sem normalis. Max akkor lenne az, ha meleg lenne a srac, de nagyon naivnak kell lennie valakinek, hogy elhigyje, hogy ilyen helyzetben nem tortent semmi / nem fog tortenni semmi.
2023. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Nekem kapcsolatban nem fér bele, hogy a másik csak úgy ellenkező nemű barátnál aludjon.
2023. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Elvileg a srác nem vonzódik egyáltalán és ő sem hozzá. De huh… most ez rám van bízva, hogy helyre tegyem a dolgot fejemben?


Nagyon nehéz.

2023. júl. 21. 16:25
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Teljes mértékben mindegy, hogy megcsal, vagy se akármelyik fiúbaratjával, egyszerűen nem tartozik egy párkapcsolatba, hogy ő más férfival alszik egy ágyban még egyszer se, nemhogy többször, dobd ki!
2023. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

Mit kell helyretenni? Abnormális a viselkedése kérdező.


Ő azért fekszik vele szorosan összebújva, vagy keresztül rajta, mert:

-a gyermekkori barátja, akibe szerelmes volt és még most is vannak érzései felé.


-mert a barát még mindig nyomogatja, vonzódnak egymáshoz, vagy érzések is vannak benne.


-hozzá van szokva, mindig így tették és nem tud róla leszakadni.


Viszont nem egészséges, normális egyik opció sem rád (se rá nézve az utolsó) nézve!


Az hangyafingnyit nem ér, hogy ÁLLÍTÓLAG dúl a love kölcsönösen, mert ha tényleg úgy van, akkor veled alszik akár még a kemény padlón is, vagy a kanapén, nem mással! Vágod milyen beteg, tiszteletlen a helyzet amiben vagy? ^^

2023. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%

Ezt ne hagyd. Semmilyen erett agyu embernek nem ferne bele ez!!! Ha meg neha egy kavera elmenenek es beszelgetnenek az nagyon neccesen de bele ferne, viszont kapcsolatban egy ferfinel alusni es meg

kozosen is..

szallj ki , mert papucsnak nez es masok is annak hisznek!!! A ferfiasagodat gyalazza romma !!!!

2023. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
55%
Dugó pajtik.
2023. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
A pasinak nincs csaja, ugye? Kétlem, hogy elnézné neki.
2023. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!