Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarja a párom, hogy tanulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a párom, hogy tanulok néhány órát hétvégente, mert az a “közös időből vesz el”. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Hétköznaponta 6-ig dolgozunk és kb fél 12-kor megyünk aludni, így nyilván annyira sok közös időnk nincs. Viszont ahhoz, hogy feljebb jussak a ranglétrán, ami jelentős fizetésemeléssel járna, hétvégente összesen 3 órát szoktam tanulással foglalkozni, amikor bemegyek a másik szobába, becsukom az ajtót és tanulok. Ezeket mindig olyan időpontra időzítem, amikor nincs közös program, azaz a párom is csak “elvan” otthon. Ennek ellenére ő mindig felhozza, miért a közös időnkben foglalkozom ezzel, így is alig van közös idő (semmivel nem kevesebb, mint másnak), stb.. Valószínűleg túlságosan ragaszkodó típus, de ezt a reakciót nem tartom egészségesnek részéről, hisz azért csinálok ezt, hogy mégjobban álljunk anyagilag.
2023. júl. 21. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy hogyan töltitek el a közös időt, mert lehet, hogy az ő számára kevés, semmit se ér, ebből kéne kiindulni neked.


Ha eljártok valahová, ahol jól érzitek magatokat meg össze is bújtok csak filmezés közben, el tudtok beszélgetni, kifejezed számára, hogy ő az első, szereted, akkor egészséges mentalitású nőnek nincsen miért nyafizni, viszont ha az ellenkezője történik, akkor bizony "jogos" a kiakadása, lehet úgy gondolja, érzi, hogy "te menekülsz előle" a tanulásba és még azt a kis időt is inkább másra szánod /a pénzt előbbre tartod, mint őt...

2023. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Igazad van, 3 óra a közös időből az kb semmi, főleg, hogy együtt éltek. Szerintem irigy, és így csapódik le, hogy folyamatosan b.szogat...


Amúgy az lenne a normális egy kapcsolatban, ha az embernek magára is lenne elegendő ideje. Neki vannak barátai? Vagy ő ez a tipikus energiavámpír pióca?(már bocsi)

2023. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Leclerc ***** válasza:
89%
Hát nem is tudom, most erre mit mondjak. Egyrészről neki igaza van, mert igy tényleg kevesebbet vagytok együtt, másrészt meg neki meg kellene érteni, hogy a tanulás is fontos, nem csak ő.
2023. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, sőt büszke lennék a páromra , de az én tudom róla, hogy szeret...
2023. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

velem siman egyutt tanult a párom, szakdogámnál cégekhez is elvitt infokert, kikerdezett meg egy rakat mindenben velem volt. a diplomat is jott velem atvenni.

olyan kozos es szines 3lettel teli tevékenység volt mint pl egyutt főzni programozni vagy barmi

2023. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A többi közös szabadidőtök mennyire minőségi? Mert ha a többi idő elmegy arra hogy házimunkával robotoltok, vagy pl egymás mellett ülve telefonozgattok, akkor valahol érthető hogy szeretne több időt. Nyilván ezt valahogy össze lehetne hozni. Gondoljátok át, hogy a hét során lehetne-e valamikor azt a 3 órát pótolni, próbáljatok aktívabban egymásra figyelős programokat csinálni.

De egyébként meg tök jó hogy tanulsz és az a 3 óra nem is sok, addig pont tudna nézni egy filmet ami téged nem érdekel pl.

2023. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy az legyen kérdező, hogy te a jövőt nézed, de a jelent meg elhanyagolod vele kapcsolatban és nem fogja érdekelni, hogy több a pénzed, egyszerűen elhagy azért, mert te elfelejtettél a jelenben élni.
2023. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A közös programok sorozatozás, filmezés, közös konditerembejárás, főzöcskézés, mozizás, kirándulás, társasjáték, piknikezés, szinte mindent együtt csinálunk.
2023. júl. 21. 19:20
 9/13 A kérdező kommentje:
#7 értem amit mondasz, de heti 3 óráról van szó.
2023. júl. 21. 19:21
 10/13 anonim ***** válasza:
És mondod, hogy szereted, mellette állsz?
2023. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!