Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs jogom elvárni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogom elvárni, hogy segítsen néhány kiadásban most, hogy kevesebbet keresek?

Figyelt kérdés
Párommal már több mint 5 éve vagyunk együtt, nálam lakik, hitel mentes házban, én járok a saját autómmal a munkahelyeinkre, amit én tartok fent. Most úgy alakult, hogy ő majdnem dupláját keresi a fizetésemnek és lenne egy kb. 60ezres kiadásom(arckezelés, új ruha, ami fontos lenne) és ha minden szükségest befizetek/megveszek akkor be kell látnom, hogy ezt most nem engedhetném meg magamnak. Mondtam neki, hogy mi a helyzet, de egyáltalán nem ajánlotta fel a segítségét, pedig most sokat jelentene. (nem kell fizetnie rezsit sem, semmit, az élelmiszert és a benzint felesben fizetjük kb.) Én rosszul gondolom, hogy ennyit azért megtehetne értem? Vagy nálatok egyáltalán nincs ilyen?

2023. márc. 29. 22:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig hagytad magad teljesen hülyére venni és kihasználni, akkor miért gondolod, hogy hirtelen egy ócska élősködőből herceg lesz fehér lovon?
2023. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
Arckezelés mit takar? Új ruha mire kell? Akkor beszéltél vele, amikor nem volt mással nyakig elfoglalva?
2023. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a kérdést fogom belinkelni minden incelnek, hkgy miért is nem kezdunk csoró mamahoteles szarkupacokkal
2023. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Eddig is hülyének nézett,sokat ne várj.

De vicces ez a nélkülözhetetlen

arckezelés :D


N

2023. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

#2 Szerintem tök mindegy mit takar ez, mivel a faszi eddig még a rezsi felét sem fizette ki.Kell a kérdezőnek 60 000Ft és kész.


Én megmondanám a faszidnak kérdező, hogy itt a vége a jóvilágnak.Mostant fizesse ki a rezsi felét minimum, amit azonnal idead a kezembe, vagy eltakarodik innen máshova lakni.

2023. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
mostantól*
2023. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
5 👌
2023. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
12%
#5 Az teljesen oké, de továbbra is kérdéses, hogy mennyire sikerült jól kommunikálni. Meséltek nekem olyan asszonyról is, aki folyamatosan célozgatással akart elérni részeredményeket, majd váltig állította, hogy ő világosan megkérte a férjét azokra a dolgokra. Szó szerint váltig. Annyira nem is tűnik ritkaságnak még ez se. Nekem a mai napig nem túl ritka az, hogy a feleségem akkor válik közlékennyé, amikor full kapacitással benne kell legyek valamiben. És bő lére ereszti, hátha attól jobban figyelek vagy kipihentebben hallgatom. A lényegre pedig én nem fogok emlékezni, és mégis miért szarok ennyire mindenre ugye. Szóval mondjuk, hogy a kommunikációt is nagyító nélkül látható eséllyel vehetjük minimum hiányosnak.
2023. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

De, lenne… csak el lett eresztve es azt hiszi neki ez alap, hogy van hol laknia, es van víz, villany, gaz, net, tv, akármi…

Ne haragudj de kva gáz ez az élősködés a párod (direkt nem írom hogy férfi) részéről.

Rezsi felét adja oda minimum, minden hónapban, különben mehet amerre lát…


31/F (bár ez itt most lényegtelen…)

2023. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
#8 Aha.De most arról beszélgetünk, hogy a faszijának soha eszébe sem jutott a rezsi felét kifizetni, még most sem, hogy tudja anyagi gondja van a kérdezőnek.Szerinted ezen mit kell magyarázni?Szándékosan tetti a hülyét, mert egy patkány a pasija.Itt én egyszer szólnék, hogy most fizetsz x ft-ot a rezsire, vagy lehet csomagolni, mi legyen?Elhiheted, hirtelen felfogná miről van szó.
2023. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!