Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg pofozott, mert vagdostam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg pofozott, mert vagdostam magam. Nem lehetett volna inkább csak leülni beszélni velem?

Figyelt kérdés
Párom szörnyen megbántott, ki voltam lelkileg és egyedül hagyott éjjel (ő addig el volt haverjaival) mikor hazaért eldugtam a kést magam mellett, hogy ne lássa. De ő lerántotta rólam a takarót és meglátta. Akkor pofont adott, mintha férfi lettem volna. Igen tudom a vagdosás így úgy ez az, megmondom őszintén nem érdekel engem ha nagyon nagyon ki vagyok lelkileg és már teljesen ki vagyok megnyugtat nagyon ritkán fordul elő de semmi szándékom megölni magam. Kicsit erősnek gondoltam ezt a reakciót mikor utoljára akkor csinaltam ilyen mikor meg nem is éltünk együtt.
2023. júl. 21. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon rosszul reagált a párod, volt már máskor is olyan, hogy bántott téged? (fizikailag)
2023. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Igaza volt. Sokkot kapott. Magadhoz térített.

Pszichiáterhez menj, sürgősen.

2023. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha a csávó kapott sokkot, miért a kérdezőt kellett magához téríteni?
2023. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
A lelki kínjaidon nem fog segíteni, hogy egy ilyen pasival vagy együtt
2023. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Szomorú, hogy a legtöbb nőnek mennyire kevés önbecsülése van.

Én miután kezet mert volna emelni rám, azonnal herén térdeltem volna, aztán takarodhatott volna a háztól.

Nem hogy még kérdést kiírni erről..

2023. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

"Én miután kezet mert volna emelni rám, azonnal herén térdeltem volna"


Ez nagyon derék, de arra nem gondolsz, hogy ha valaki pofonnal indít, és herén térdeled, az utána olyat odabasz ököllel, hogy holnap délben térsz magadhoz?

2023. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

"olyat odabasz ököllel, hogy holnap délben térsz magadhoz?"


Az már a férfi szégyene, ha ilyet megtesz.

Gyengébbel én is tudok erősködni, csak az nem nagy dicsőség, ugyebár:)

2023. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Az oké, hogy a férfi szégyene, de benne lenni nem akkora buli, és nem ennyire vicces kockáztatni a testi épséged.
2023. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Az nem vicces, hogy át kell gondolnom mit tegyek vagy mit ne, hogy ne legyek halálra verve vagy hasonlók, mert egyes férfinak nevezett elmebeteg vadállatok szabadon mászkálhatnak :D
2023. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem mész dokihoz a szorongásaiddal?

A hapsi nem volt bepiálva? Lehet beparázott, hogy ezt teszed, de valóban a hatalmas pofon nem kellett volna, lehetne más megoldás is,

Neki pl.: indulatterpia.

Mindkettőtöknél gondokk vannak, érdemes lenne kezelni ezeket.

2023. júl. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!