Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta, hogy az exe szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy az exe szebb nálam. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettünk, és megkérdeztem, hogy az exe jobban tetszett-e neki. Az volt a válasz, hogy hát igen, azért ő szebb volt, de én mennyivel okosabb vagyok stb. A mondat második felére nem nagyon tudtam koncentrálni. Szerintetek érthető, ha emiatt akarok szakítani? Vagy túlreagálom? Őszintén nem hiszem, hogy ezt valaha el fogom felejteni, és nagyon-nagyon bánt. Nem vagyunk régóta együtt, fél éve kb.
2022. aug. 27. 17:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
59%

Kétségtelenül hiúak vagyunk emberként, de azért van egy szint, amit felkéne ismerni. Tarthatod magad a legszebb nőnek a világon, csak nem leszel az, mert mindig lesz szebb, fiatalabb. Először talán helyre kéne magadban rakni azt, hogy nem vagy a világ közepe és messze nem nézel ki olyan jól, mint ahogy gondolod. Probléma ez? Kvára nem, van párod, ismerkedsz, jól megvoltatok eddig.


Másrészt pedig te tettél fel neki egy elképesztően ostoba, gyökér kérdést, amire kaptál egy őszinte választ. Ahogy mondani szokták, házhoz mentél a pofonért. Lehet nem az exekkel kéne foglalkozni és ostobaságokon rugózni, hanem a kapcsolaton, a jövőtökön dolgozni.

2022. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem próbálj szebb lenni :)
2022. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen kerdest nem teszunk fel..Minek?


Szerintem is ezen fogsz rugozni evekig egyebkent, ugyhogy akar szakithatsz is.

2022. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy az első írja, te mentél házhoz a pofonért.


A kérdésre válaszolva: felnőnék és akként kezelném ezt a szitut -> meg sem kérdezem vagy ha igen, akkor nem tulajdonítanék jelentőséget a válasznak és főleg nem fárasztanám a GYK közösséget, hátha valaki kiáll a hülyeségem mellett.

2022. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
64%

Miért kérdezel olyat, amire nem szeretnél őszinte választ hallani?

Ilyesmit kérdezni eleve hülyeség, hogy az exeket bármiben is hozzád kelljen hasonlítani, legyen az külső, belső, akár szexuális teljesítmény, nyitottság, stb.

Nagyon túlreagálod, mert te tetted fel a rossz kérdést. Nyilván meg tudod állapítani te is hogy milyen külsőleg, de ennek nincs jelentősége, ő a múlt, és nyilván nem véletlenül nincsenek együtt, ha meg nem tetszenél neki, akkor nem lenne veled.

2022. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
68%

Sarokba szorítottad a kérdéseddel: vagy őszinte hozzád és megbánt, vagy hazudik neked. Inkább az elsőt választotta a két rossz között, de megpróbálta dícsérettel tompítani az ütést.


Gondolkozz már egy kicsit: ha nem vagy feltűnő szépség és neked csak olyan férfiak felelnek meg, akiknek az összes eddigi szerelme mind rondább volt nálad, akkor ezzel a vonzóbb férfiak óriási többségét eleve kigolyózod. Más szóval valószínűleg vagy egyedül maradsz, vagy olyan férfit találsz csak, aki nem túl vonzó, ezért be kellett érnie csúnyácskább nőkkel. Ezt akarod?

2022. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ha velem van már és nem az exevel, akkor azt kellett volna mondani, hogy te szebb vagy. Elvégre veled van, téged tartson a legszebbnek. Ettől persze találhat mást is vonzónak, de ha már a paromnak sem én vagyok a legszebb, akkor mégis kinek?

Én biztos dobnam egy ilyen után.

2022. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
40%

Ez attól függ mit vársz el egy kapcsolatban. Szép dolog az őszinteség, de ha ő neki ez a tény, hogy az exe szebb és tényleg így gondolja az egy dolog. Az pedig másik dolog, ha te azt akarod, hogy a párodnak te legyél a szebb az exeinél szintén őszintén.

Ha ő az előbbit gondolja, akkor ez van, de neked nem kell emiatt rosszul érezned magad egy kapcsolatban, nem ez egy szerető kapcsolat lényege.

Keress olyan partnert, aki őszintén gondolkozik úgy rólad, hogy szebb vagy, jobb vagy és elégedett veled.

Ha neked ez egy ennyire fájó pont és nem tudsz túllendülni, akkor szerintem nem illetek össze. Jobb, hogy őszinte volt veled.

2022. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
24%

7-es A párodnak garantáltan nem te vagy a legszebb! Felesleges ilyen álomvilágba kergetni magad, sokat fogsz még csalódni.

Ha van párod, akkor kérdezd meg, hogy szerinte te vagy -e a legszebb nő, úgy, hogy előtte erről a kérdésről egy szót nem ejtettél. Meg fogsz lepődni.

2022. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
52%

Megkérdeztem és szemrebbenés nélkül mondta, hogy én vagyok számára a legszebb. Na ilyenkor mi van? :D

Nekem is a párom a legvonzóbb férfi, öt szeretem kívül belül. Más csak vonzó lehet maximum, mivel őket nem ismerem.

2022. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!