Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kapcsolat de nem is alkalmi és kezd kihűlni?

Figyelt kérdés

Szóval egyetem első éve óta (4 éve, most már le is diplomáztam) kavarunk egy idősebb pasival. Én most 24 vagyok, ő pedig 40+)Tudom hogy durva a korkülönbség de alapvetően az idősebbeket szeretem.

4 éve megy ez a se veled se nélküled dolog. Nem vagyunk rendes párkapcsolatban de a szexkapcsolatnál viszont több a dolog.

Régebben az egész hétvégét együtt töltöttük, nyaralni is elmentünk együtt, programokra mentünk, mindent megbeszéltünk, a lelki problémáimat is elmondtam neki, 2 naponta telefonáltunk, minden nap írogattunk.

Ami mindig bántott az az hogy ő eléggé magas pozícióban dolgozik és még saját cége is van, szóval sokszor egész nap nem reagált vagy lemondott talikat mert dolgoznia kellett és sok volt a dolga.

Ez mindegy is, most azonban ez hatványozódott. Állandóan lemondja,vagy megígéri higy jön és az érkezés pillanatában lemondja, sokszor napokra eltűnik és nem reagál én pedig egész nap nézem a telóm hogy mikor ír vissza, elérhető e , ha igen akkor nekem miért nem reagál. És az egész hangulatom,kedvem ez hatàrozza meg, élni sincs kedvem ha eltűnik. Aztán ha előkerül, talizunk akkor megint a felhők felett járok. Most már csak 2 hetente találkozunk kb. és egyre többször vagyok emiatt rossz hangulatban.

Az egyetemen is minden fiút elutasítottam anno miatta és benne ragadtam ebben a toxikus kapcsolatnak nem nevezhető valamiben. A szüleim pl nem is tudnak róla, a barátaim sem, csak egyetlen egy jó barátnőm. Az ő szülei meg már a nagyszüleimnél is idősebbek, nyilván ők sem rólam, a barátai viszont igen, gondolom az idősebb pasik hencegnek egymásnak ha van egy 20on évesük.

Nem tudom mit tegyek mert ez így nem mehet tovább. Belezúgtam de neki nem merem elmondani az érzéseim mert tudom hogy ő nem tudná ezt viszonozni (vagy legalábbis nem ismerné be) és még ennek az egésznek is vége lenne.

Mit tegyek? Hogyan vegyem rá magam hogy kilépjek ebből ha egyszer képtelen vagyok őt elengedni? Úgy érzem néha mintha függnék tőle, a hangulatom,minden. (Apukám 1 éves koromban elhagyott, lehet ennek az egésznek ahhoz is köze van)

24N



2023. júl. 23. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Részéről ez szexkapcsolat volt, de már elege van belőled. Bocs, hogy ezt mondom, de ez van.
2023. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Apakomplexusos vagy és ő már megunt, lassan eldob ne félj ha te nem teszed meg.
2023. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből mar nem kell kilépned. Ha kethetente kíváncsi rád, ennek rég vége.
2023. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Megrakják a tüzet, mégis elaluszik", írta anno a költő. És milyen igaz!
2023. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
guminő szinten neha elovett de valszeg ertelmesebb nőkre vágyik. nem a vegtelenségig csak az ürítés es semmi
2023. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

"Az egyetemen is minden fiút elutasítottam anno miatta é"


EZ nagy hiba volt.

A férfi valszeg talált valakit, akitől többet akar, mint szex, de veled még nem fejezte be, vagy meg akar tartani szexre a ímr.ibi a kapcsolata mellett is.

2023. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod,hogy valószínűleg ez az egész pusztán időpocsékolás volt részedről és egy baromi rossz tapasztalat.

Ha te nem lépsz most,annak ellenére,hogy beleszakad a szíved,akkor könnyen tönkre teheti a jövődet.Ennél biztosan többre vagy méltó!

2023. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!