Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdem unni az alkalmi kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem unni az alkalmi kapcsolatot.hogyan ne unjam?

Figyelt kérdés

Egy sráccal megbeszèltük, hogy összejàrunk, mert nekem nincs barátom neki bnője nincs es mindkettőnknek joba szex egymással.

Elég huzamos is lett, már több honapja tart.

De nekem túl korlátolt az egész, szoval csak szexre van redukálva.

A srác megoldotta volna ugy, hogy néha elmegyünk ide oda együtt, de ilyen alkalmakkor ugy érzem magam mintha idegen lenne valahogy a srác, azaz ugy társalgunk formulárisan, mintha mondjuk egy kollegával vagy szomszèddal társalognèk. Mivel nem vagyok oldott ilyenkor, ill zavarban vagyok, vagy kényszeresnek érzem, igy inkàbb hanyagolom az együttes progikat.

Csak most ezzel ott tartok, hogy az a nagy hév, ami az elejèn volt bennem, elkopik, kezdem nem kivánni őt, es kezdek kibúvókat keresni a szex alól, miközben ő folyamatosan ugyanott tart mint az elején, kíván, akar, velem tervez hosszabb távon is, a nyáron is gondolkozik stb.ő nem olyan ebben mint én, nincsenek érzelmi ingadozásai, teljesen higgadt és stabil, amilyen mindig is volt, most is olyan. Csak bennem vannak ilyen ingadozások hogy egyszer rajongásig imádom vele ezt az egészet, másszor meg nehezemre esik megmozdulni is hozzá menni.


Mivel nekem valojában jo ez a kapcsolat, tetszik az is hogy nem mászunk bele egymás életébe nagyon, de lehetne is igazábol csak nekem nem megy, hogy közelebb kerüljek, mit tegyek, hogy ne kopjanak el bennem a dolgok és fent tudjam tartani magamban azt hogy várom, repülök hozzá, akarom őt és ne kifogásokat keressek?



#mulik a hév, mulik a lángolás
2021. márc. 11. 06:18
 1/6 A kérdező kommentje:
*jó a szex
2021. márc. 11. 06:18
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ne találkozz vele, ne írogassatok. Ilyenkor kicsit elmúlik az egész, és utána újra összejöttök.

Úgy látom nálad van a gyeplő, annyit engedsz adni magadból amennyit akarsz.

A hév azért múlhat, mert a közös progik alatt jobban tényszerűvé válik hogy nem vagytok egy hullámhosszon.

Amikor kiderülnek a kettőtök közötti ellentétek, sőt szakadékok, az nagyon szexromboló tud lenni.

Korlátozd a dolgot csak szexre, azt is ritkán.

De! Ha a másik fél meg veled tervezget hosszú távon, érzed hogy többet akar, ne játsz az érzéseivel, mert évekig táplálhatod benne a reményt, hogy ti egy pár lesztek.

Gondold át hogy ezzel nem e a te idődet is vedztegeted olyanra, akibe soha nem leszel szerelmes.

2021. márc. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most ez is megy. Hogy nem találkozunk. Ez miatt kezd is hiányozni.

Ő szerintem magátva szexkapcsolatot tervezi velem hosszu távon, nem mást.


Most egyelőre vár, hogy mikor megyek. Én meg halogatom éppen.

És nem ilyen voltam.mindig is imádtam az "azonnalt" is vele. Mikor érzem hogy kell, 2 perc alatt jön is. Az ilyenek is felvillanyoztak.


Ő nem vesztegeti velem az idejét, neki ez teljesen jo, nem akar ennèl többet vagy mást. Neki én megfelelek nem kíván jobbat. Ilyeneket mond.


Az lomboz engem le hogy folyamat zavarban vagyok a szexen kívül vele. szexben meg abszolut nem.

2021. márc. 11. 08:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Melegentartás miatt irkálok csak. Bejelentkezem hozzá pár sorral, lereagálja es ennyi. Melegen van tartva a dolog.
2021. márc. 11. 08:11
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Iszonyat tulbonyolitod.

Ez egy szex kapcsolat. Nem kötelező semmi közös program. Sőt, semmi se kötelező. Ha van kedved mész, ha nincs akkor nem mész. Ha van kedved írsz neki, ha nincs meg nem írsz.

Számomra érthetetlen a problémád.

Neked túl korlátolt a csak szex, de mikor a gyerek megoldaná egy két programmal, akkor már az se jó.

Mi van?

2021. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem bonyolitok túl semmit.

Szeretném ezt kapcsolatot úgy, hogy maradjanak bennem érzések, vágyni rá.

Nem pedig mint vmi portörlőt, hogy hol előveszem hol nem. Ugy nekem nem is kéne senki.

Ez több szexkapcsolatnál.

2021. márc. 11. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!