Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, 24 évesek vagyunk. a barátom kamionsofőr. Most az utóbbi időben elkezdte komolyan mondogatni, hogy ő ki akar menni nemzetközibe. A pénz a legfőbb indok, mert kb 3x-át keresné mint most, és így is nagyon jó a fizetése, a magyar átlaghoz képest.


Van hitele, azt szeretné letudni minnél hamarabb. Ez kb 3-4 hónap lenne, abból a nemzetközis fizetésből. De ő 5 évig akar kinn lenni, hogy addig is sok pénzt összehozzon.


Egyébként az életheylzetünk jó, mert van saját lakásunk, autónk. Én is dolgozok már.



Szóval a kérdésem, hogy mi tévő legyek? Nagyon hiányozna, csak 3 hetente találkoznánk, plusz féltem is, mert ez nem olyan munka ami veszélytelen. Okokat tudjátok ti is.

Csak azért mert én a fiatal éveimet nem így képzeltem el, hogy egyedül maradok a mindennapokban és csak 3 hetente lenne itthon velem pár napra. Hanem minden "normális" pár hogy együtt vannak, elmennek moziba kirándulni stb. és emiatt nagyon szomorú vagyok, és görcsbe van a gyomrom hogy elmegy. Egyébként szeretjük egymást nagyon.



2023. júl. 24. 08:48
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
40%
Inkább feladja a kapcsolatot, de legyen kifizetve a hitel?! Ez elég fura hozzáállás... főleg, hogy most sem nélkülöztök.
2023. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

szerinted ha kimenne, akkor az = a kapcsolat feladásával?


Csak hogy őt úgy nyomasztja a hitel. mondom elhiszem, de hát te vetted fel.

Mondtam neki, hogy egy év múlva ki tudjuk fizetni, csak most jobban spórolni kellene. de max 1 év. meg én is dolgozok, tudok anyagilag segíteni .

2023. júl. 24. 09:04
 3/48 A kérdező kommentje:
mondjuk tőlem nem fogadná el hogyha beleadnék a hitel törlesztőjébe, de abba tudok segíteni hogy én veszek meg ezt azt, és ő azzal is tud spórolni, meg annyival is több marad meg neki. csak azt nem akarja.
2023. júl. 24. 09:05
 4/48 anonim ***** válasza:
93%

"Van hitele, azt szeretné letudni minnél hamarabb. Ez kb 3-4 hónap lenne, abból a nemzetközis fizetésből. De ő 5 évig akar kinn lenni, hogy addig is sok pénzt összehozzon."

Nem tarthatod vissza. Amit fontosnak érez, azt meg kell tennie.

Szerintem menjen el 3-4 hónapra, lemegy a törlesztés és megnyugszik, aztán majd meglátja, meglátjátok.

2023. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
csak tudom hogy ebből nem 3-4 hónap lenne hanem évek.:(
2023. júl. 24. 09:12
 6/48 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen a tudomására kell adnod ha ezt választja akkor Te ebben nem tartasz ki mellette. Ennyi.
2023. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
90%

Mondd neki, hogy 2 valasztasa van, munka vagy te.

Nincs turelmed varni

2023. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Bocs 1* valasztasa
2023. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
akkor benne lennék ha csak 3-4 hónapról lenne szó, de az hogy éveik így founk "élni" az nem jó. nekem akkor nem párrkapcsolatom lenne, max egy levelezőtársam messengeren:(
2023. júl. 24. 09:20
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

"tudom hogy ebből nem 3-4 hónap lenne hanem évek"

Szerintem várd ki azt a 3-4 hónapot, nem tudhatod, ő sem tudja még, csak gondolkozik, tervezget.

Nem kell azonnal döntened az 5 évről, amiről konkrétan még szó sincs.

2023. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!