Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kellene hagynom a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene hagynom a baratom ha nem tud eleg kemény lenni tolem?

Figyelt kérdés

Lassan 2 eve vagyunk egyutt. En az első baratnoje vagyok. Nem erzem magam eleg jonak neki. Általában van egy probléma, egyszer hogy tul gyorsan elmegy, eppen csak behatol és elment. Ezután megint felall neki de nem elég kemény, ilyenkor nekem jon a gondolat hogy tuti csunyanak tart meg kovernek, meg nem tetszenek a melleim neki es emiatt. Itt nekem elmegy a kedvem es elkezdem takargatni magam es kerem h csinálja addig amig el nem megy megint es hasznaljon ahogy akar. Sajnos a legtöbbszor igy van.

Gondolkodom rajta hogy szakitani kellene vele mert ez igy nem passzol, es nem szeretnem elvenni a lehetőséget tőle hogy massal jo szexuális élete legyen.



2023. júl. 24. 16:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
A hiba nem benned van, hanem benne. Mással se lenne jó szexuális élete. Viszont a szakítás jó ötlet, mert neked majd mással lehet akár jó szexuális életed. És te magaddal foglalkozz, ne vele... Jut is eszembe, kielégít téged más módon azért vagy széttárja a karját, hogy megint így sikerült, neki már jó volt és elalszik...?
2023. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem szokott. Sokszor utana elmegy cigizni, vagy alvas
2023. júl. 24. 16:20
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Használjon, ahogy akar? Behánytam.
2023. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de mi a jó neked ebben az egészben? És miért őt nézed? Neki így is jó, te maradsz hoppon... önbecsülés!!!!!
2023. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Uhh basszus. Azért te sem vagy ártatlan ebben.


Egyrészt, az, hogy másodszor nem túl kemény az nem a te hibád és nem is az övé. Nekünk pl nagyon jó a szexuális életünk, de a páromnak sok idő kell az újratöltéshez.

Emiatt ne emészd magad és főleg ne erőszakoltasd meg magad.


Hogy gyorsan elmegy elsőre az az ő sara, nem biztos, hogy tehet róla, ez esetben orvoshoz, szakemberhez kell fordulni.


Illetve iktassatok be olyan alkalmakat, amikor nincs behatolás, csak kényeztet ő téged. (Aztán lehet fordítva is) A szex nem csak a dugás maga.


Ha elmegy a kedved, megmondod és nincs folytatás. A beleegyezés aktus közben is visszavonható!!


Milyen szexualis kultúrátok van, atyaég.


Előszöris. A szexről lehet és kell is beszélni. Ha nem tudtok kommunikálni, akkor szakítsatok. Ha szeretnétek megoldani, de nem megy, akkor keressetek fel egy szakembert.

2023. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
24%

Hát akkor tőlem kiakadnál. xddd... 35 éves vagyok, de nekem már alapvetően se áll fel senkire. Tudom elkéne vele menni orvoshoz, de mivel amúgy is sikertelen vagyok a nőknél, így nem tettem még.

Reggeli merevedésem sincs. Fel tud végül is állni, meg tudok szexelni, akkor egész tűrhetően, óvszer nélkül, óvszerrel is, kb fél órát bírom.

Ha csak nem lesz túl nedves a lány, amitől volt már példa hogy lelankadt.

2023. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
22%
Milyen magas vagy es hany kilo? Kivancsi vagyok realis e kovernek gondolni magad, vagy valami komplexusod van.
2023. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
58%
Ebből az egészből a kövérség jött le neked. Te vagy a két és feles hisztis analfabéta, ugye?
2023. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szeret. Milyen dolog az,hogy "végez" és ott hagy kielégítetlenül. Akit szeret a párja, az a legjobbat akarja neki,még akkor is ha gyorstüzelő.
2023. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Magad miatt szakíts, ne miatta!
2023. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!