Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várnom kellett volna még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnom kellett volna még a szakítással, nyaralás után kellett volna?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, exem 21. Már eléggé rossz volt a kapcsolatunk, mindennapos veszekedések, a végén már konkrétan találkozni sem akartam vele, de találkoztam és alig vártam, hogy vége legyen, kamu indokokat találtam ki, miért megyek előbb haza, stb. Még tavasszal a szülei befizettek egy nyaralásra, négyen mentünk volna. Örültem neki, bár megmondom őszintén voltak fenntartásaim, hogy ha akkor veszünk össze nagyon akkor nem tudok csak úgy hazaugrani, meg vele kellett volna töltenem egy egész hetet, meg az anyját se bírom kifejezetten. Illetve kocsival mentünk volna Olaszországba, ami pihenő nélkül 12 óra, ennyit nem szeretek utazni, meg nekem gyakrabban is kell pisilnem. Ők már voltak ott nyaralni kocsival és mesélték hogy az apja nagyon haza akart már érni és 12 órán keresztül meg sem állt. De maga a nyaralás tetszett volna nekem. Még viccelődtek is hogy ne szakítsunk addig mert nem lehet lemondani. (vagyis pénzt nem adnak vissza)


Én viszont mégis csak szakítottam egy hónappal előbb, mert már nem bírtam vele. Egyik nap annyira felidegesített hogy nekem ott volt elég. Egy ideig úgy voltam vele, hogy ez volt a jó döntés, apám is mondta, hogy korrekt voltam, hogy nem azt csináltam, hogy elmentem velük aztán másnap kidobom. De azóta érkeztek más "kommentek" is, hogy milyen ügyes vagyok, ő biztos elment volna és utána dobja ki stb. Így én idén nem mentem nyaralni, mások meg teszik ki a nyaralós képeiket. Ja és a legjobb, hogy megtudtam, hogy elvittek egy másik csajt, akit két nappal az út előtt ismert meg. Pedig sokáig könyörgött, hogy fogadjam vissza.


Most kicsit megbántam, hogy nem vártam meg az utazást :D Pénzt nem veszítettem mert ők állták volna.


2023. júl. 25. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
"mások meg teszik ki a nyaralós képeiket" - Jajj.
2023. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megér annyit egy nyaralás, hogy végig rosszul érezd magad? Szerintem nem....
2023. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó lett volna egy feszült nyaralás, puskaporos hangulatban, szülőkkel, csak hogy te is kirakhasd a képeket?
2023. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem raktam volna ki képeket de azért én nem jutok el minden évben külföldre sajnos, ez egy lehetőség volt ami talán akkor jön el legközelebb ha főállásban fogok dolgozni és megint lesz egy párom
2023. júl. 25. 08:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én apukáddal értek egyet. Így a legtisztább, nem vághatják a fejedhez, hogy êlősködtél. Fiatal vagy, rengeteg lehetőséged lehet még utazgatni olyanokkal, akikkel tényleg szívesen mêsz.
2023. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű kihasználás lett volna így már.
2023. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gáz lett volna csak a nyaralás miatt elmenni mikor a veled lévő embereket meg a hátad közepére kívántad volna. 🙄
2023. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És hülyítés.
2023. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Már a gondolat miatt is full gáz vagy. Pfúj.
2023. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Már most is kihasználás ha nem kapják vissza a pénzt. De amúgy a 12 óra utazást egyben megúsztad.
2023. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!