Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az első 2 hónapban rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crv kérdése:

Ha az első 2 hónapban rengetegszer hangzik el valakinek a párja számából az exének a neve, illetve minden apró hibánál a többi férfihez hasonlít, akkor ti mit tennétek? Plusz ha érzelmileg rád vetít mindent, ha megsért, hogy te vagy az aki sértődős.?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
2 hónap és már rád fogja? Nárcisztikus személyiség! Mit tennék? Lapátra tenném!
2023. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor valóban ilyen személy. Igazából csúnya szakítás lett a vége. Nem tudtam elnézni ahogy egy munkatársával kezdett barátkozni és mindjárt mozi meg hasonló programok hangzottak el. Szóval jobban jártam így :)
2023. júl. 25. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, h hosszú kapcsolat után szinte csak az ex marad mint viszonyítási alap. De amit te írsz túlzás.

Ahogy előttem is írzák:Lapát

2023. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát én azt tenném, hogy nemhogy 2 hónapot, de 2 hetet sem élt volna meg a kapcsolat.

A "párod" nem szeret igazából, nem szerelmes csak "úgy vagy" neki, amolyan "mindegy csak legyen valakim" alapon. Lezárnám a dolgot, mert ebből nem lesz semmi.

2023. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már balhés véget ért..volt az elején szerelmes levél meg minden bánat aztán utána egy nézeteltérés után teljesen megváltozott velem szemben és elkezdte a cseszegetéseket, érzelmileg folyamat bántott csak és hát csúnyán alakult a dolog rám hárított kb mindent:)
2023. júl. 25. 18:47
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 néha nem értem az emberek miért ragaszkodnak (bocsánat a kifejezésért) a sz.rhoz... se gyerek, se közös vagyon, se semmi ami különösebb okot adott volna hogy próbáljátok közösen menteni a kapcsolatot. Elhidegült, ellaposodott, a párod átment "támadóba". Ez a kapcsolat az amihez nem kell ragaszkodni, offolni kellett volna mielőbb.
2023. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Hála égnek végleg vége van. Több érzelmi bántást, mint pozitív feltöltést kaptam az utóbbi pár hétben, szóval így a legjobb.
2023. júl. 26. 08:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát már az is gáz hogy az exét említi folyton, mintha nem lépett volna még túl rajta. Gondolom nem telt el sok idő a szakításuk óta. Aztán meg ilyeneket mondani hogy te is olyan vagy mint minden férfi... Hát kapcsolatban én ilyet nem mondanék. Szakíts.
2023. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8/8 válaszoló: Még tavaly december előtt valahogy mentek szét. Ő határozottan mondta, nem lenne velem ha nem lenne túl az exén. Előtte volt egy másik pasija is, egy 2 gyerekes faszi...Persze az is munkatársa volt, ahogy most is a munkatársa miatt mentünk szét igazán. Tudod azt éreztem fontosabb neki egy "kezdődő barátság" munkatárssal és mozizás, kirándulások, mint én. Ezért mondtam válasszon...Olyan több éves fiú barátja is van aki felhivta részegen, hogy meg akarja dug*ni. Szerinte én voltam a hisztis féltékeny pasi és engem hordott el mindennek. Már 2 hete kb, hogy csúnya vége lett. Azt is mondta rám hogy szarul néztem ki és tőlem csak kívül, belül jobbat talál. Nyaralás előtt történt mindez, el akartam vinni 5 napra Horvátországba repülővel. Érzelmileg csak a bántást kaptam, mióta az első nézeteltérésünk megtörtént júniusban. Azóta csak szekált, lenézett, lekezelően bánt velem stb. Jobb így.
2023. júl. 26. 10:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor jobban jártál hogy nem vitted el. Anyagilag is jobb meg nem is érdemelte volna meg.
2023. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!