Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tizenéves szűz fiúk miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves szűz fiúk miért hazudnak a szerelmüknek és a barátaiknak? Miért mondják, hogy már nem szüzek?

Figyelt kérdés

Nekem már ketten kamuzták be, de hallottam többeknél is ezt. Azt még megértem, hogy van egy 25 éves férfi és ő nem vallja be az igazságot a randipartnernek, de 17 év körül miért ciki, ha valaki még szűz? Ráadásul pont azoknak hazudik róla, akiket szeret. Párjának, barátainak.


17 volt az exem, nekem volt már előtte kapcsolatom, neki nem. Amikor szóba került a téma, azt mondta, hogy igen lefeküdt egy lánnyal egyszer, a leghosszabb kapcsolata meg 6 hónap volt. Na mondjuk nekem már itt sántított a sztori, 6 hónap alatt kizárt, hogy valakivel csak egyszer szexelj :D Vagy egyszer sem és akkor az egy másik lány volt. Aztán a következő 2 hónapban mesélt néha sztorikat, de belekavarodott a saját kamujába. Először ugye azt mondta, egyszer szexelt. Aztán öt lánnyal. Aztán 3 lánnyal. Ugye volt egy 6 hónapos kapcsolata, de amikor egy hónapja voltunk együtt azt mondta, hogy megdöntötte velem a rekordját, amennyi ideig barátnője volt, meg hogy csak nekem mondta eddig, hogy szeretlek. Voltak ilyen hihetetlen sztorijai is, hogy valami házibuliban az erkélyen a hintaágyon egyéjszakásozott. Ezt a haverjainak is beadta ők se hitték el, végül beismerte nekik, hogy csak annyi volt, hogy beszélgetett egy csajjal, fogták egymás kezét és ennyi. Mondta, hogy egyszer odament hozzá buliban egy lány hogy dugjanak, kiderült ez sem volt igaz. Egyszer azt mondta, egyszer nyalt ki lányt 5 percig, aztán hogy még nem volt orálban része. 2 hónap után egyszer csak beismerte, hogy szűz. Nem ez volt a bajom, hanem, hogy kamuzott. Még azt megérteném, ha annyi lett volna, hogy én közlöm vele, hogy már szexeltem és rámondja, hogy "én is", de itt folyamatos átb.aszások voltak. Azóta se tudom amúgy, hogy mást csinált-e lányokkal :D Az is gyanús volt, hogy 3 hónapig le se feküdtünk, mert nem állt fel neki annyira izgult.


A másik sráccal nem volt ennyire vészes, ő 19 volt, azt mondta, előttem 2 lánnyal volt. Az egyik lányt látásból ismertem is. Azt mondta, hogy vele lefeküdt. Egy évvel később meg azt, hogy nem feküdtek le. Azt mondta, hogy volt egyéjszakás kalandja, de olyan részeg volt, hogy azt se tudja, megtörtént e. Szép álom :D Nem volt béna amikor lefeküdtünk de tudom hogy szűz volt, eléggé nyilvánvaló volt.


Miért olyan ciki tizenévesen szűz fiúnak lenni? A lányok meg nem merik elmondani, hogy már szexeltek azzal, akivel fél éve együtt vannak és szerelmesek meg minden ideális igazából, de jaj ő egy k.urva mert már szexelt... Egyiket sem értem. De a leginkább azt nem értem, hogy miért a párjuknak hazudnak ezek a fiúk, meg a barátaiknak, akik valószínűleg le se sz.arják, hogy kikkel volt vagy nem volt eddig.


2023. júl. 26. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Amiért te ide írod ki a kérdést: ettől érzik magukat felnőttnek, miközben a fenekükön a tojáshéj.
2023. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
hát tinikor van aki félévig vár, hogy készen álljon.
2023. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom kinek ciki , engem nem erdekelt hogy az vagy sem csak mar tele volt a tartaj jott a vagy es ereznem kellet milyen erzes ,ekkor 14 voltam . F
2023. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Hát, egyszer én ismerkedtem egy fiúval, egyértelmű volt hogy szűz, aminek örültem is, mert bejön ha szűz egy fiú, de gondolom félt hogy engem zavarna, ezért rá vágta, hogy nem az.

Aztán mondtam neki, hogy az nagy kár, egyből szűz lett, csak azért mondta hogy nem az, mert félt hogy ciki lesz vagy ilyesmi :D

Hát nem kellett már utána a pali, egyrészt a hazugság miatt, másrészt a felfogás miatt, hogy egy pali nem engedheti meg magának hogy szűz legyen..


A te esetedben a pali még kiábrándítóbb, mert gusztustalan mikor egy férfi azzal dicsekszik hogy hány lánynak volt meg, és még szégyenebb ha úgy érzi ilyeneket hazudnia kell.

2023. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4. Te nő vagy.. mi az hogy a pali volt meg a lányoknak?? Esetleg a palinak a lányok. A nő minden esetben egy qurva , a férfi meg egy király császár ha trofeákat szerez , ez amióta a világ a világ így van!
2023. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem az ötös irónia volt, ha nem, akkor meg leragadt ott, hogy egy nőnek nem élvezet a szex, max csak belemegy, egy férfi meg csak olyan lehet, aki mindenkit megdugna :D
2023. júl. 26. 11:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5, ez már egy nagyon alja szint.
2023. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy baratom, aki szinten azt hazudta, hogy nem szuz. Mindenfele izgalmas torteneteket hallottam tole, aztan egy veszekedes alkalmaval kiderult, hogy vegig hazudott, es en voltam neki az elso. Amivel amugy nem volt baj, elveztem vele, nem is benazott (nem vettem eszre, hogy meg szuz) tehat nem is ertem, miert kellett hazudnia. Vagy legalabb ne tetezte volna a bajt a sztorijaival.
2023. júl. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Igen ez a baj amúgy, azt még elnéztem volna, ha csak annyit mond, hogy már nem szűz, de hetente volt valami izgi kamu sztorija...
2023. júl. 27. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!