Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom úgy tett, mintha szakítani akarna velem, majd utána elröhögte magát, hogy ezt csak azért csinálta, hogy lássa beijedek-e. Ezt azért csinálta hogy kicsit megbüntessen, amiért nem jól viselkedtem vele. Pedig mindig azt mondja rám, hogy elmebeteg, bolond, őrült, és hülye vagyok.

Ezeken szoktam vele összeveszni, hogy miért beszél így velem, és azon hogy úgy érzem elhanyagol. Ha én akarom a szexet, akkor mindig nemet mond, arra hivatkozva, ha majd jól viselkedem. De ő meg kierőlteti a szexet ha előfordul hogy nekem nincs hozzá kedvem. Ilyenkor azt mondja nem fog békén hagyni, míg bele nem megyek.

Ha szeretné hogy maradjak csendben, akkor azt mondja hallgassak.

Volt már úgy szakítani akartam vele, annyira megharagudtam rá, de akkor azzal jön, hogy másnak csak szexre kellenék, illetve ilyenkor folyamatosan hívogat. Azt mondja, ha ilyenkor se békülnék ki vele, akkor eljönne nálunk, és megkérne, hogy béküljünk ki.


2023. júl. 26. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj vele, további sok boldogságot! Hány hónapja írod ki ezeket amúgy? Nem unod?
2023. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretne ha az eddig együtt töltött időnk elvesztegetett idő lenne, továbbá én sem vagyok biztos abban, hogy lenne valakim, főleg úgy, hogy már nem huszonéves vagyok.
2023. júl. 26. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad mar a piocas ember sem tudna segiteni. Nem bantasbol, de teged mar annyira tonkretett, hogy mar szabadulni sem tudsz ebbol. Nincs neked csaladod, hogy kimentsen ebbol valahogy? Kerjel mar segitseget. Masreszt meg miert felsz attol, hogy egyedul fogsz elni? Rengeteg ember el egyedul, es nem halnak bele. Ennel a narcisztikus idiotanal azert csak talalnal jobbat.
2023. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttként van ennyi eszed? Azt hittem, max 18 vagy.

Őutána már biztos nem lenne senkid. Ne is vesztegesd el ezt a sok értékes időt, amit ezzel a barommal töltöttél! További sok boldogságot!

2023. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz a barátod, de te meg nagyobb gáz vagy úgyhogy sok boldogságot a két kattantnak. Gyereket ne vállaljatok légyszi.
2023. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha életed végig vele maradsz, akkor az egész életed elvesztegetett idő lesz, szóval ezt a "nem akarom, hogy elvesztegetett idő legyen" dolgot felejtsd el. Nem tisztel semennyire sem. Hagyd ott.
2023. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!