Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám magamnál vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamnál vissza fogni a féltékenykedést?

Figyelt kérdés

Folyamatosan tönkre teszem a kapcsolatomat azzal hogy betegesen féltékeny leszek mindenre kutakodok a másik után hogy vajon mi rosszat csinál m. A barátommal annyira össze vesztem hogy utolsó lehetőséget kaptam meg hogy változtassak a viselkedésemen mert tudom énis hogy gyerekes csak egyszerűen félek hogy valami olyan rossz dolgot csinál a hátam mögött ami nekem nagyon rosszul esne. Nemtudom egyszerűen mit kénne tennem tudnátok segíteni?

L/28


2023. júl. 26. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
onnan hogy megbízol a másikban (meg magadban)
2023. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De azt hogy csináljam ha egyszerűen betegesen rettegek? Igy mindenkit csak el taszítok magamtol
2023. júl. 26. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondolj arra, hogy van mire féltékenynek lenned? Ha a lista elég vérszegény és csak annyi van benne, hogy elmegy sörözni a haverjaival, akkor nem igazán van mitől félned, akármennyire is tartasz tőle.


Legvégső esetben pszichológust tudnék javasolni.

2023. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
akkor maradj egyedül.
2023. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus.


Amúgy nem mindegy, hogy mit csinál. Mert ha csak szóba áll nőkkel az nem probléma alapból, de ha flörtöl az már az a javából.

2023. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keres néhány hobbit a féltékenykedésen kívül. Hátha valamelyik jobban beválik.
2023. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Önkontroll ne kutakodj ne kerdezz semmit.

Ha elmegy ne kerdezd hova mikor hiv hol volt.

Ha nincs veled azert se nézd a közössegi oldalát, tiltsd is le akár ha nem megy.

Egy ket nap gyakorlas es siman bele lehet jonni.

2023. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Én 2 csalódás után nagyon nehezen tudtam megbízni nőkben, talán 100% már soha nem is fogok. Én is féltékenykedtem, persze jogosan. Sajnos a csalódás és a negatív tapasztalat nagyon rányomja ezt az emberre és nem tud vele mit csinálni.


Én annyit tudtam tenni, hogy elfogadtam hogy én ilyen vagyok és kész. Féltékeny tipus vagyok és megtanultam tudatosan olyan lányokat választani, akik még csak véletlenül se csinálnak olyat amitől meginog a bizalmam.


Azóta már 4 éve kapcsolatba vagyok egy csodás lánnyal aki megérti és elfogadja hogy én ilyen vagyok.


Nem tudom hogy neked milyen mértékben vannak bizalmi problémáid de a pszichológus az segít. De szerintem nem veled van a gond, csak rosszul választottál.

2023. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most akkor olyat választottál aki jó színész és titokban csinálja. Na mindegy. De amúgy nem arra kell féltékenykedni aki szóba áll valakivel. Na mindegy.
2023. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ebben vagyok, főleg, amióta az előző barátom az első naptól kezdve az utolsóig csalt az exével. Azt tudom, hogy a párom egy másik ember, de attól még ez megmaradt bennem, hogy van, aki jobb nálam, én pedig a legjobb akarok lenni neki. Szerencsére nincs kire féltékenynek lennem, de én az vagyok a múltra is. Önbizalomhiányom nincs semmi, teljesen nullán van. Talán ha lefogyok, meg elérek valamit az életben, akkor én se leszek ilyen féltékeny. Bár vékony voltam, amikor megcsaltak, úgyhogy ez se jelent semmit :D
2023. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!