Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám magamnál vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamnál vissza fogni a féltékenykedést?

Figyelt kérdés

Folyamatosan tönkre teszem a kapcsolatomat azzal hogy betegesen féltékeny leszek mindenre kutakodok a másik után hogy vajon mi rosszat csinál m. A barátommal annyira össze vesztem hogy utolsó lehetőséget kaptam meg hogy változtassak a viselkedésemen mert tudom énis hogy gyerekes csak egyszerűen félek hogy valami olyan rossz dolgot csinál a hátam mögött ami nekem nagyon rosszul esne. Nemtudom egyszerűen mit kénne tennem tudnátok segíteni?

L/28


2023. júl. 26. 19:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gondold végig, mi lenne ha megtörténne. Oda fogsz kilyukadni, ha nem csak rettegsz, hanem bele is gondolsz, akkor elég jó eredmények születnek.


Most ezt végtelenül lesarkítva..: Ha megcsal, és kiderül valahogy, akkor véget vethetsz a kapcsolatnak, ami jó, ha megcsalnak.

Ha nem, akkor csak boldogan élsz amíg.

Ha megcsal, de amúgy nem derülne ki, akkor meg csak teszed a dolgod, érzed, hogy a kapcsolat egyre rosszabb, amin dolgoztok, de ha ő nem akarja majd, akkor is vége, ha akarja, akkor meg le áll a megcsalással.


Nos ez 3 út, és mindegyik másik is csak jól végződhet. Ha ő akarná, akkor neked úgy se jó, ha meg nem, akkor meg azért értelmetlen kutatni utána. Vagy azért, mert olyan után kutatsz, akivel nem jó, vagy rossz lesz, vagy azért, mert olyan után, akivel jó, és jó is marad.

2023. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!