Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm találkozgat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm találkozgat az exével, hogyan kezelnétek, ha veletek történne?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt, de már 6 éve ismerjük egymást. A kapcsolatunk egyébként teljesen stabil, egészségesnek mondanám. Mindig támogatjuk egymást mindenben, meghallgatjuk egymást stb; érzem, hogy szeret engem, én is imádom Őt. Egymás családjaival is jól kijövünk, még külsős szemlélők is mindig aranyosnak gondolnak minket, cukiknak és hogy jól nézünk ki. Lehet ez csak közhely, nem tudom mennyit számít...

Az Ő elmondása szerint a mamája is mindig dicsér engem és hogy tartson meg engem, szóval szerintem egy igazán jó kapcsolatunk van, ritka az ilyen az én meglátásom szerint..

Viszont az utóbbi időben a kérdésben említett dolog miatt meginogtam, és gombócot érzek a torkomban. Egyébként amikor együtt vagyunk és nem jut eszembe ez a dolog, teljesen jól vagyok, és semmilyen aggályom nincs, hisz tényleg teljesen egy hullámhosszon vagyunk.

Azonban régebben, hónapokkal ezelőtt, szinte még a kezdetén mondta a barátnőm, hogy Ő már teljesen lezárta ezt az egészet az exével, igazából már több mint egy éve szakítottak. Mivel én 6 éve ismerem a barátnőmet, emlékszem, hogy az említett sráccal Ők mindig is jóba voltak, egy középiskolába jártak. Az elmondása szerint mindig hullámzó volt az Ő kapcsolatuk, hol ment a tiltás, hol ment a feloldás, majd újra összejövés, majd megint törlés ismerősök közül stb, utána ismét barátkozás. Most mikor mi az elején jártunk, mondta hogy már neki megint le is van tiltva a srác, minden platformon. Azonban erre pár hónapra észre vettem, hogy a srác ismét ismerősök, követők között van, és vissza is. Akkor még nem foglalkoztatott igazán, nem érdekelt, mivel friss volt a kapcsolat, dúlt a rózsaszín felhő és nem foglalkoztatott.

Most viszont ugorjunk az időben, egészen kb 2 hónappal ezelőttig. tudni kell, hogy barátnőm nem itt lakott sokáig, ahol most, hanem messzebb, ahová iskolába járt, és a rokonjai is (később lesz lényeges), illetve az exe is nem messze onnan. A rokonság egyik tagja sikeresen lediplomázott, és ezt egy házibulival Ünnepelték a messzebbi településen, ahol barátnőm is élt sokáig, Ő is meghívást kapott. Természetesen el ment a bulira, ebben nincs is semmi. Persze mentek az iszogatások stb, és nekem napokkal később a fülembe jutott, hogy barátnőm lelépett a buliról éjfél körül, mert találkozni akart az exével, és állítólag olyanokat írt neki, hogy ha jót akar magának az exe, akkor hozzon magával rágót is. A találka valóban megtörtént, majd az ex azt írta neki, hogy "kitudja mit csináltál, részeg voltál lehet nem is emlékszel". Barátnőm válasza az volt, hogy sokkal tisztább volt már és emlékszik mindenre, és semmi olyan nem volt amit megbánt volna, és különben is Én azt sem tudom, hogy Ők ketten beszélgetnek, nem hogy találkoznak. Én nem mertem felhozni barátnőmnél ezt, mert féltem hogy nem tudom megfelelően kezelni a helyzetet, és még mindig nem tudja, hogy tudok erről...

Eltelt két hónap, a múlt héten ismét volt egy házibuli, a szokásos bandával. Barátnőm elment, és bennem feltámadt a rosssz érzés, hogy mivan ha megint találkoznak. Aztán itt jövök úgy a képbe, aki szintén nem ártatlan, hiszen a gyanúm akartam igazolni, és amikor a napokban volt rá lehetőségem, bele néztem a beszélgetéseibe az exével. Ettől még mindig össze ugrik a gyomrom hogy ilyet csináltam, hisz a magánéletébe néztem bele... Azonban a gyanúm féig meddig igazolódott, szeretett volna találkozni barátnőm az exével, azonban a srácnak nem volt jó -hála istennek-. Ami viszont elég szíven ütő volt, az az, hogy mennyire szerette volna összehozni a találkozót barátnőm. Gügyögött neki, becézgette chaten és szinte kérlelte hogy találkozzanak mert nagyon szeretne. Nem jött össze, azonban arról beszéltek ezután, hogy mivel mind ketten dolgoznak nehéz egyeztetni időt, de többször is összefuthatnának majd, amikor mindkettejüknek jó.

Valahol gyengének érzem magam, hogy nem merem konfrontálni, de azért mert nem egy etikus módon szereztem erről tudomást, és bűntudatom van. Nem tudom mit tegyek, teljesen össze vagyok zavarodva és meginogtam. Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült, de valahogyan ki kellett magamból adni, és szeretnék egy, vagy akár több külsős szemlélőt meghallgatni, hogy mit tettnének, mi a véleményük, akik függetlenek tőlünk és nem ismernek.

Köszön ha végig olvastátok.



2023. júl. 27. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A ti kapcsolatototok se nem stabil se nem egészséges. Maximum te látod annak. Ez a csaj nem tisztel téged, és csak az alkalmat keresi hogy lefeküdjön az exével. Pont.

Te meg egy papucs f@sz vagy amiért tudsz róla és nem dobtad még ki.

2023. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A híres barátnőd nem tud lemászkálni az exről. Neki nem normális, egészséges párkapcsolat kell, hanem a mérgező "se veled se nélküled" fajta "kapcsolat" ami arról szól, hogy veszekednek és szexelnek.

Te csak egy pótlék vagy, mert szeretné ő, hogy szeressék, de az extől ezt nem kapja. Így jöttél képbe te röviden és tömören.

Érzelmileg az elejétől fogva hűtlen hozzád és valószínűleg fizikailag is, tehát szedd össze az önbecsülésed, vagy varázsolj magadnak és szépen tedd ki! Nem kell leordítani, felhányni neki semmit, csak hidegvérrel pattintsd le!

Meglátod vissza fog kullogni hozzád, de te akkor is nézd levegőnek, vagyis még baratként se tartsd vele a kapcsolatot, mert még azt sem érdemli meg. Igaz barát nem használja ki a másikat!

2023. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez örökre tüske marad benned. Barátnőd viselkedésében nem tapasztalsz változást?


Amúgy meglehet, hogy ártatlan “baráti” találkozás, de nagy esély van rá, hogy lassan lefognak egymással feküdni, vagy esetleg leszopatja a barátnődet.

2023. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik exemel volt az hogy o is talalkozott tobbszor is a volt parjaval, bar nekem szolt, sot, engelyt kert tolem, engedtem mert ugy voltam vele hogy csak barati talalkozas. Vegul kiderult hogy nem annyira barati volt, szakitottunk is emiatt.
2023. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"nekem napokkal később a fülembe jutott, hogy" - én tiszta vizet öntöttem volna a pohárba, talán még mindig nem késő, ki mondott és mit, rákérdeznék, mivel azóta is zavar, hogy mi igaz mindebből.
2023. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Uuu szerintem ne konfrontald. Pont nemreg csinaltam en is egy ilyet, es elegge megbantam.

Varj egy par hetet, gondolkozz, de probald objektivan nezni a helyzetet es ne ess bele az aldozatszerepbe.

Az en baratom is kemenyen flortolt egy csajjal, es annyira, de annyira kiakadt nalam a lemez, hogy oriasi dramat csaptam, majdnem szakitottunk...

De jobban belegondolva szerintem egy bizonyos szintig muszaj szabadsagot adni a parodnak, es nem szabad osszekeverni a gombocot a torkodban azzal, hogy tenyleg olyan szornyuseget tett-e veled a masik.

Igen, nagyon rossz erzes, en konkretan remegtem az idegessegtol, mikor elolvastam az uzeneteket - de egy jo kapcsolatot nem fogok eldobni flortolesert, hiszen en is flortolok neha (meg ha mashogy is). Es nem kell minden apro reszletet tudni akarni, uzeneteket olvasni mar csak ezert is hulyeseg.

Nalam ez volt a tanulsag...lehet, hogy masnak egy ilyen flortoles tulmegy a vegso hataron, az ilyen akkor szakitson (de nem hiszem, hogy hosszu kapcsolatban nem fog ujra elofordulni ez).


A te esetedhez meg annyit, hogy mi mindketten talalkozunk es irogatunk barati alapon az exunkkel. Szoval ne vedd altalanos torvenynek, hogy ezt mindenaron meg kell tiltani.

2023. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.) Csak nem gondolod, hogy ezt mind végigolvasom


2.) Vágd ki, ha találkozhatni akar az exsszel, hajrá, találkozgasson.

2023. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Hát süllyedj el ba**ki. Jó kis tanacsot adsz a masiknak legyen olyan papucs mint te hogy nézzen el mindent mert miert ne? Azert mert neked nincs igényed egy normális stabil kapcsolatra a másiknak még van. Szóval oltári nagy baromságot írtál.


Kérdező én mikor úgy éreztem hogy valami nem stimmel exemnél az állítólagos baráttal mindig hangot adtam neki. Persze én voltam a féltékeny idióta aki kitalálja a hülyeségeit még nem aztán én is bele néztem a telefonjába és volt bizonyíték amit az orra alá nyomtam. Pont tettem rá magasról hogy ő amiatt vitázott velem mert belenéztem a telefonjába nem érdekelt. Neked is ott a bizonyíték nem csak valami baráti talik ezek. Főleg hogy a barátnőd ennyire akarja. Hagyd el a fenébe. Ha kérdezi az okot és nem akarsz belemenni a részletekbe elég ha annyit mondassz menjen vissza az exéhez úgy sincs meg nélküle.

2023. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy ennyi válasz lesz. Aki tudott valami értelmeset is reagálni annak köszönöm. Viselkedésben igazából nem változott. Jelenleg arra jutottam, hogy várok egy jó alkalomra, amikor majd ezt fel tudom hozni és átdumálni vele, mert most még nincsenek viharos, teljesen nyugi van és békesség. Tényleg eléggé meginogtam benne sajnos. Tény hohy nem etikus módon szereztem erről tudomást, és még nem tudom hogy mondjam majd el neki, de viszont az sem etikus Velem szembe, amit Ő csinált, szóval gyakorlatilag kvittek vagyunk. Azt gkndolom egyelőre, de ez lehet csak "önnyugtatás", hogy a Srácot tartja meg "b" tervnek, ha koztunk valami gáz lesz, és legyem valami támasztéka. Igazából semmivel sem hangzik jobban, így leírva.
2023. júl. 27. 22:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges magad nyugtatni...mint írtad mikor találkozott az exével azt írta neki hogy semmit sem bánt meg. Gondolod a beszélgetésre értette? Ritka buta ember vagy hogy itt a bizonyíték az orrod előtt és te tovább hitegeted magad hogy minden rendben van köztetek ezért még vele maradsz. Megaúgom hogy a megcsalások sok esetben ki sem derülnek mert a párok közt mindent rendben gondolnak semmi változás. De ha neked ez így rendben van akkor hajrá dugjatok ketten egy csajt. Plusz meg akarod beszélni vele....szerinted nem fog mindent tagadni éa kimagyarázni? 100% hogy letagad mindent akármi is volt köztük te meg szépen elhiszed majd és pincsi kutya módjára te fogod magad szarul érezni és visszanyalni magad. Szenvedjél akkor.
2023. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!