Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy egy lány/nő megsértődik, mert nincs elég szex?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, és mostanában felmerült egy olyan probléma, hogy sérelmezi, hogy nincs szex. Szerinte nem foglalkozom vele eleget, ha rám mászik, akkor sincs szex, ha levetkőzik előttem, akkor se.


A mai volt az egyik talán legnagyobb vita köztünk, visszautasítottam mikor kezdeményezett, és sírva mondta nekem, hogy akkor ne folytassuk ezt így, és ne kínozzam őt.


Egy lány tényleg megsértődhet ha nem dugják meg, vagy ő reagálja túl ezt?



2023. júl. 27. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
Nem értem a problémát. Ha hagyja magát, és nem szegül ellen, akkor "megérdemli" elvégre mindenkivel csak azt lehet megcsinálni, amit ő maga enged. Az ő felelőssége, ha nem akar dugni, akkor jelezze egyértelműen, ha akar, akkor is.
2023. júl. 28. 22:10
 52/67 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ismerkedtetek meg?

Szerintem te nem szereted. A barátnőd szerintem szerintem szeret, kúlönben nem nézné el ezeket. De te valószínüleg élvezed is, hogy bántod. Nem csak a fizikai bántalmazás a bántás ezt tudjuk. Gondolom, a haveroknak máshogy adod elő ezt.

Viszint valami a te életesből is hiányzik, mert akkor nem viselkednél így. Neked fogalmad sincs arról mi a szerelem és a tisztelet. Csak sajnos azt sem tudom mondani, hogy majd visszakapkd egy másik csajtól, mert a hozzádhasonló emberek nem tudnak szeretni. Általában a hozzád hasonlók egyszerre több vasat is tartanak a tűzben.

Ha pedig kamu a kérdés, akkor pedig extrán unalmas az életed, és nem szexelsz, csak szeretnél

2023. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

Teljesen hétköznapi dologról van szó, közös ismerősök, az ő barátnője révén egy pub-ban találkoztunk, nem is rég, 7 hónapja, gyors ismeretség, stb. stb.


Másik nő nincs, ez a része tehát rám nem vonatkozik. Gyanakodni rá szoktam, mivel túl sok szexet akar, és nem mindig adom meg neki, ezért már eljátszottam a gondolattal, hogy mással kefél. Ki tudja.


Azt bevallom, hogy vicces mikor már majdnem könyörög, de ez nincs olyan gyakran. Tündéri a lány egyébként.

2023. júl. 28. 23:48
 54/67 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adod meg neki mert nincs benned eleg teszto az a te bajod.. keres olyan not aki a te puha libidodhoz illik.
2023. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapja ismerted meg? A kérdésben azt írtad,hogy 9 hónapja a barátnöd :D
2023. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
100%
55. Lehet kamu . Xd
2023. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. Tehát, 7 hónapja költöztünk össze, de 9 hónapja vagyunk együtt. Ismerni már ismertem nyilván korábbról.
2023. júl. 29. 00:23
 58/67 anonim ***** válasza:

50. Nem jogosítja fel semmi sem erre.



Undorító véglény..

2023. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:

57.


Engedd már el szegény lányt. Az, hogy neked nem áll fel mindig, nem az ő hibája.

2023. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

A másik:


Ilyen nőért sokan ölnének. Szóval készülj fel, ha felfogja hogy mennyire vagy bántalmazó és idióta, egyből el fog kelni. :)

2023. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!