Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy egy lány/nő megsértődik, mert nincs elég szex?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, és mostanában felmerült egy olyan probléma, hogy sérelmezi, hogy nincs szex. Szerinte nem foglalkozom vele eleget, ha rám mászik, akkor sincs szex, ha levetkőzik előttem, akkor se.


A mai volt az egyik talán legnagyobb vita köztünk, visszautasítottam mikor kezdeményezett, és sírva mondta nekem, hogy akkor ne folytassuk ezt így, és ne kínozzam őt.


Egy lány tényleg megsértődhet ha nem dugják meg, vagy ő reagálja túl ezt?



2023. júl. 27. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
21%

Olyan van, hogy egy nőnek nem elég a kapcsolatban a szex, gyakrabban is, mint gondolnánk, mert azt veri a fejünkbe a média, hogy a nők nem élvezik a szexet annyira...

az, hogy ezt ki kezeli hisztisen besértődve, és ki higgadtan megbeszélve, az egy másik kérdés.

2023. aug. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
44%
61. Azt csodálom, hogy ez a lány ennyi elutasítás és játszma után még ezzel a paraszttal van..
2023. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
66%
...és ilyen férfinek van barátnője. 🤦‍♂️
2023. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
52%

Az hetente már bőven elég. Mi sem vagyunk egy hullámhosszon ebben, nekünk hetente 1x vagy 2x van és én többet bírnék. Viszont együtt élve nincs szükség rá és érzelmi intimitás bőven van helyette. Tehát buta hiszti.


34/F

2023. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kommentelőket, teljesen félrelátják a helyzetet, ez a lány hisztis nimfomániás! Mondom úgy, hogy meleg pasiként imádnám hetente 4x és nem hisztizek érte!
2023. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:

65. Attól hogy valaki aszexuális és nem tudja a másikat kielégíteni, a nőknek is vannak igényei..



Nem kell ezért senkit lemondani. Igen is, ha valaki nincs kielégülve, lehet ideges vagy hisztis.



Remélem a csaj keresett már egy igazi pasit, mert a kérdező csak egy kisfiú. :)

2023. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Én már bevezettem, hogy 1 hónap "próbaidő" van a paliknak, ha nincs elég szex akkor off 😃
2023. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!