Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi szituációról? Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy lány barátja, amivel nincs bajom, viszont tapasztaltam -szerintem- fura szitukat…. Legtöbbször amiket a csaj csinál.

Pl: régebben volt hogy megpaskolta párom fejét, vagy nemrég ott álltak előttem, és a vállát fogdosta, hogy milyen jó gyerek, vigyázzak rá. Egyik ismerősünk mondta a páromnak, hogy el kell neki valamit mondania, a csaj meg odakiabálta neki, hogy szeretlek!

Amiket párom részéről láttam:

A jelenlétemben mondta 1x a csajnak, hogy milyen csinos, meg úgy látom néha elpirul mikor vele beszél. Ezt nálam is szokta egyébként, azt mondja azért mert tetszem neki.

Túlreagálom a dolgot, és nincs jelentősége? Lehet butaság ezen agyalni.



2023. júl. 30. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
TÓTH Csaba nem ásott el senkit 🎸🎹🎵🎤🔈
2023. júl. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Én eleve nem hiszek a férfi-nő barátságban.
2023. júl. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ezek még beleférnek a barátságba. De ha téged ez zavar, akkor kell keresni olyan pasit, akinek nincs lány haverja.
2023. júl. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Legyél résen, mert ez màr nem „egészséges“ baràtsàg!
2023. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3: "Ezek még beleférnek a barátságba."


Ezzel nem értek egyet.

A barátságba az fér bele, amit egy azonos nemű ember is megcsinálna. Mit gondoltok, egy fiúbarát is fogdosná a vállát??? Ha igen, mindenki rögtön arra gondolna, biztosan meleg - és ugyanúgy vonzódik hozzá, mint a kérdező által írt lány. :-)

Szóval holtbiztos, hogy a lány többet akarna barátságnál. Ha párod nem hárítja ezeket (mert pl. jót tesz az egójának, hogy eped utána egy másik lány is), akkor azért figyelj erre.

2023. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Annyira aggódsz hogy az asszonysutyorgóban is feltetted. Ha ennyire kételkedsz dobd ki. Ja és, irány a tini kategória.
2023. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem fér bele.
2023. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!