Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűnik néha, mert neki ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnik néha, mert neki ez kell? Hogyan kezelnéd? Normális?

Figyelt kérdés

2 hónapja randizunk, minden heppi. Viszont második alkalommal tűnik el, most lassan 24 órája nem ír vissza. Mondta, hogy az exe is “fekete lyuknak” nevezte ezt. Kell neki az időd, hogy el legyen kontakt nélkül. Mondtam neki, hogy velem ezt nem fogja eljátszani újra, most mégis megtette….


32 éves…


2023. júl. 30. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

"Mondtam neki, hogy velem ezt nem fogja eljátszani újra"

Akkor ez volt az utolsó dobása. Mindketten felszabadultok.

2023. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Velem is ezt tette egy srác adtam neki második esélyt de ismét ghostingolt én elengedtem vele a dolgot.
2023. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Ha egy napig nem ír, akkor kampec. Mégis mit titkolhat? Talán meg kellene benne bízni, nem? Nem szimbiózisban élni, mint gazdatesten a parazita.
2023. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Hagyd a csodába ezt az alakot!
2023. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!