Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy kéne kezelnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy kéne kezelnem a párom vagy ez normális hogy jobban szeretné a gyereket mint engem?

Figyelt kérdés

Az első probléma ő szeretne gyereket én nem, ezt megértette,elfogadta de legbelül szerintem nem változott a véleménye.


A másik amit nem tudok konkrétan hova rakni úgymond... rákérdeztem csak úgy poénból igazából, nem gondoltam komolyan de a válasz mégis rosszul esett kicsit,(pont egy ide vágó fipmet néztünk csak onnan jött a késztetés) hogy ha én már nem élnék őt megnyugtatná ha a gyerekünk ott lenne még neki, és hogy jobban szeretné e őt mint engem? És erre igent felelt


Ez normális hogy jobban szeretné a gyerekét mint engem aki ezt lehetővé tette neki?



Persze ez még mind csak elmélet mivel nincs gyerek de azért ezt jobb az első pár évben tisztázni úgy gondolom


2020. nov. 23. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Ez általános, sok házasságot ezért IS, vág tönkre a baba.
2020. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

A gyerek érkezésekor az egyik fél teljesen megőrül érte. Ez általában a nő. Egyedülálló anyák mind ilyenek.

Ez egy természetes dolog. Férfiként el kell fogadnod, hogy a gyerek után már csak második leszel. Ezt a helyzetet kezelni kell, nem megfutamodni tőle.


F

2020. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Önző vagy, ha elveszed valakitől a gyerekvállalás lehetőségét. Ráadásul még cukkolod is vele. Mondom ezt úgy, hogy én magam nem akarok gyereket, de tudom hogy aki vágyik rá, abból ezt nem lehet kitörölni. Most még gondolom fiatalok vagytok, így elnyomja, de ahogy telnek az évek egyre jobban meggyűlöl majd.

Nem azt mondom, hogy te engedj és vállalj gyereket, hisz akkor ugyan ott vagytok. Olyan párt kell keresni akivel ilyen fontos kérdésben egyeznek a nézeteitek.

2020. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

23/L vagyok csak hogy tisztázzam a félre èrtéseket ezt a párom mondta férfiként de tény hogy jól bánik a gyerekekkel


Köszönöm utolsó de ennyiért még nem gondolnám magam öznő,mocskos rohadéknak hogy 23 évesen nem akarok gyereket egy fiúnak

2020. nov. 23. 09:33
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
mégis mi a baj azzal hogy egy nő teljes mértékben egy babára figyel, szeretgeti, ölelgeti, óvja félti, gondozza egész nap? kedves elhanyagolt férjek, talán nektek sem ártana foglalkozni a gyerekkel, nem az asszonyra várni a pc csata után hogy mikor fejezi már be az altatást.
2020. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
még szép hogy jobban szereti, neked is jobban kéne szeretni a gyereked mint a párod. tudod a gyerek legalkább mindig mindenkor őszintén és érdek nélkül szeret, akkor is jön ha megbántod, bízik benned sosem vádaskodik hogy te neki rosszat akarsz, ha jól szereted viszont, egész életedre támaszod, nem úgy mint egy társ akinek x év után már nem tetszik a tested, elhagy és összebútorozik a szeretőjével.
2020. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen normális, ha az embernek fontosabb a gyereke. Szereted, aki egy életre szól, sose múlik el. Nincs olyan, hogy szakítasz, elváltok. Benne van a genetikai örökséged, ami megint nem elhanyagolható, hogy mit érzel iránta, pont ezért. A párodban ugye nincs, jó esetben... A gyereked tőled függ, felelős vagy érte.

Teszem azt, ha választani kellene a gyereked és a párod közt, igen szélsőséges pszichológiai eset az, aki a pár éves, pár hónapos gyereket teszi utcára, hogy a párja megmaradjon.

Nőként nálam helyből kizáró ok volt mindig is, ha a pasinak van gyereke, de nem foglalkozik vele. Az ilyen nem apa, nem ember a szememben. Ha van gyereke, és rendesen törődik vele, az plusz pont. Ott a minta, hogy milyen apa lesz.

2020. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
A gyerek nem érdek nélkül szeret. Az életbenmaradása függ a gondozótól.
2020. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, nem lehet rajtad kiigazodni.


Írd már le világosan!


SOHA nem akarsz gyereket, vagy MOST MÉG nem akarsz?


És ha csak most még nem akarsz, kb. mikor akarnál (vagy mihez kötnéd: házasságkötéshez, X év együttéléshez, rendezett lakásviszonyokhoz stb.)?


Ha soha nem akarnál, akkor igenis váljatok el békességgel a párodtól, és keressetek olyat, akivel ebben összepasszoltok. Ebben az esetben 3-assal teljesen egyetértek.

2020. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előzőt. Ha soha nem akarsz, tessék szépen elengedni azt a férfit, nem ráerőltetni a te akaratodat. Ha még nem akarsz, beszéljétek meg nomrálisan. Az pedig teljesen normális, hogy olyan párt választ az ember, akivel egyeznek a célok. Jelen esetben a családalapítás.
2020. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!