Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragudott meg rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg rám a barátom? Többi lent.

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok és kb fél éve lett egy párkapcsolatom. Nem rég el kezdtek nekem fiúk írogatni. Erről a barátom is tudott. Nem nagyon örült neki mert nagyon féltékeny volt. Aztán pl volt olyan fiú akivel én kezdeményeztem beszélgetést meg kérdeztem tőle hogy van e barátnője de mondtam neki hogy csak barátkozni szeretnék vele. Emiatt barátom már nem kicsit volt féltékeny. Aztán volt olyan fiú akinek azt írtam hogy küldjön képet magáról egy másik fiúnak meg azt írtam hogy "Hiányzol" Erről persze barátom tudott mert megmutattam neki. Én ezekkel a fiúkkal csak barátkozni akartam nem vettem őket annyira komolyan meg ők írkáltak nekem de mégis azt érzem hogy a barátom haragszik rám. Sztetek jogosan? Hogy béküljek ki vele?

2023. júl. 31. 18:55
A kérdező szavazást indított:
Sztem nem jogosan haragszik
Jogosan haragszik
42 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
28-tini???
2023. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hungarikum_202 ***** válasza:
43%

Elegész szar lehet, az meg főleg, hogy ellent mondasz magadnak:

"Aztán pl volt olyan fiú akivel én kezdeményeztem"

"meg ők írkáltak nekem"

2023. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinek rosszul esne.
2023. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Troll vagy, ecsém, megint csak arra játszunk, hogy a nők micsoda ribizlik, ugye?
2023. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Én ilyen nővel szakitanék azonnal.

Akikkel írogatsz pasikkal, szerinted ők is csak barátkozni akarnak?

2023. aug. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!