Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Bűntudatom van baromira..... kb 2 hete baromira összevesztem a párommal már hónapok óta szeretnék vele összeköltözni az utolsó pillanatban lemondta az egészet és úgy tett hogy ő nem akar velem összeköltözni. Ezt már többször is eljátszotta. Én nekem elegem lett és idegességemből szakítottam vele és haza rohantam ő napokig irkált és hívogatott hogy beszéljük meg + nagyon szeret engem.


Én idegességembe elmentem bulizni és ott megismerkedtem egy csajjal. Nem történt köztünk semmi. A csaj azt akarta hogy hazavigyem és hogy lefeküdjünk... Az elején benne voltam a dologban és mondtam is neki hogy okés. Az utolsó pillanatban kaptam észhez hogy én baromira szeretem a barátnőm és nem tenném ezt meg. Ott hagytam a buliban megismert csajt.


Kibékültem a barátnőmmel viszont a bűntudat miatt elmondtam neki mindent. Ő baromira kiakadt hogy egyből csajozni rohantam és hogy bulikba ismerkedtem. Bármennyire is fájt neki hogy kb majdnem megcsaltam nem akar velem szakítani és nagyon szeret. Azóta többször is észreveszem rajta hogy nagyon bántja az amit tettem vele. Többször is kérdezgeti hogy biztos én kellek-e neki és hogy tetszek-e még neki stb...


Nagyon nagyon szeretem és tényleg vele akarok lenni viszont mindennap bennem van a bűntudat hogy jobbat érdemel nálam. Felhoztam neki azt hogy lehet szakítanunk kéne mert jobbat érdemel nálam de ő kiakadt hogy gyáva vagyok és hogy inkább koncentráljak rá mert bármennyire is rosszul esett neki ő velem akar lenni.


Mit tennétek?


2023. júl. 31. 19:25
A kérdező szavazást indított:
Bármennyire is fáj neki hagyd ott mert tényleg jobb kell neki
Mivel mert tényleg igazán szeret ezért inkább tegyél mindent jóvá és ne hagyd ott
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne felejtsd el az alap problémát. Miért mondja vissza mindig az összeköltözést?
2023. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közben már azt is megbeszéltük és családi és pénzbeli problémák miatt... Csak eddig nem beszélt róla őszintén. Hibásnak érzem magam:( Mit tegyek? Annyira szeretnék vele lenni és ha elhagynám nagyon rosszul viselné viszont azt érzem hogy nálam sokkal jobbat érdemel
2023. júl. 31. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne légy ennyire szigorú magadhoz. Nem volt őszinte hozzád az összeköltözést illetően, és gondolom ez neked rosszul esett. Jogosan, hiszen mégis mire gondol ilyenkor az ember? Arra, hogy talán nem elég fontos. A csajt nem vitted haza, és nem feküdtél le vele. Jó döntést hoztál. Nyilván fáj a párodnak, hogy a gondolat a fejedben volt, ugyanakkor eredetileg ő nem volt teljesen korrekt. Ki akartad engedni a gőzt, aztán meggondoltad magad. Ez bocsánatos bűn szerintem, főleg, hogy szakítottatok. Nyilván nem a legjobb megoldás, de gondolom tanultál belőle.
2023. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Butaság lenne szakítani. Ő sem akarja, igazából te sem. Tanulj az esetből és költözzetek össze.
2023. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Miert nem a masikkal vagy?
2023. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolaton dolgozzatok mindketten, nem a múlton kell rágódni!
2023. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a kapcsolaton kár rugózni. Ha most ez a játszmázás megy, mi lesz később?
2023. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!