Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Szakítsak a párommal?

Figyelt kérdés

Párommal jelenleg albérletben élünk, de februárban ki kell költözzünk. Mivel páromnak van két gyereke akik után gyerektartást is fizet ezért másik albérletet nem tudunk kivenni mivel a kettőnk jövedelme alig nyolcvanezer forint. A jelenlegi csak harmincezerbe került rezsivel együtt. Párom azt javasolta, hogy költözzünk az anyjához. Én nem szeretnék odaköltözni mivel anyósom iszik és a vele lakó fia szintén.

Nem tudom, hogy mi legyen, szeretem a páromat, de nem akarok alkoholistákkal együtt élni. Hogy mondjam ezt el neki?


2014. jan. 30. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
"Nem szeretnék oda költözni."
2014. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te hová fogsz költözni?
2014. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha szétmegyünk akkor én anyámhoz fogok költözni. Mindennek a párom gyerekei az oka.
2014. jan. 30. 20:35
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Mégis mit tehetnek ők bármiről? A párod csinálta őket... Na látod, az én mostohaanyám is ilyen beállítottságú, és útálom is. Jobban jár a párod ha szakítasz vele, legalább talál egy olyan nőt aki eltudja fogadni a gyerekeit, és értékelni tudja, hogy ő nem az a fajta ember, aki nem fizet gyerektartást. Bezzeg ha neked lenne egy gyereked, és az apja nem fizetné a gyerektartást rohannál a bíróságra... Nem értelek...
2014. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Csak ez az egy megoldás van?
2014. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Jobb is hogy külön mentek.A srác csak nyerni fog vele, hogy megszabadul tőled.
2014. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Ne parázz, majd ha téged is ott hagy, akkor te majd ne kérj gyerektartást, hanem old meg magad.

80e-t kerestek ketten? :D

2014. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Mindennek a párod gyerekei az oka? Hogy rohadnál meg!!!
2014. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Engem is érdekelne, miről tehetnek a gyerekek?
2014. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Neked nem kötelességed szeretni a gyerekeit,de nem is volt muszáj gyerekes pasival kezdeni :(

Én megértelek,én is "utálnám" őket,de a lehetőségét sem adnám meg,hogy ne tehermentes pasit válasszak :)

Miért kerestek ilyen keveset?Mik a végzettségeitek?

Diák éveim alatt nem kerestem ilyen keveset.

2014. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!