Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltérő bioritmus a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő bioritmus a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A párommal fél éve vagyunk együtt, minden rendben, szeretjük egymást. Ami mégis problémát okoz, az az, hogy ő teljesen más munkarendben dolgozik, mint én. Hétfőtől péntekig irodában vagyok, ő pedig hétfőtől csütörtökig pihen, hétvégén dolgozik szinte csak, így kevés minőségi időt tudunk együtt tölteni. Illetve sokszor azt sem bírom ki, hogy ne piszkáljam azzal, hogy ennyit pihen, amíg én dolgozom. Működőképes lehet ez hosszútávon?
2023. aug. 1. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán. A kapcsolat az együtt töltött időtől épül. Gyakorlatilag csak este és éjjel tudtok együtt lenni, ha jól értem. Szabadidős programok akkor egyáltalán nincsenek is?
2023. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Csak akkor működik, ha nem piszkálod. Még jó, hogy pihen, amikor nem dolgozik. Ha nem tudod, vagy nem tudjátok elfogadni ezt az eltérő munkarendet már az elején, akkor hosszú távon nem sok esélyt látok.
2023. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vannak szabadidős programjaink esténként vagy néha vasárnap, de pl. egy közös utazást sajnos nehezebben hozunk össze.
2023. aug. 1. 13:07
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Hát így elég rosszak a kilátások.


Nekem volt egy kolléganőm, ő normálba H-P-ig 9-17-ig dolgozott.

A férje, volt, hogy egymás után 3 estét ment el dolgozni, vagy 24 órát.


A nőnek szeretője lett egy idő után.

2023. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Néha vasárnap össze lehet hozni egy kisebb utazást - városnézést, balatoni fürdést vagy akármit, és együtt, egy időben elmenni szabadságra.
2023. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ez nagy gond lenne, a közösen töltött idő, közös programok nagyon fontosak számomra egy kapcsolatban. egyébként baromira unatkoznék. ez így kb olyan, mintha egy szexkapcsolatod lenne.
2023. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
A bioritmus kicsit más dolog. Ez csak munkahely téma. Ha szeretnétek, hogy ez változzon, akkor munkahelyet kell váltania valakinek és alkalmazkodnia a másikhoz.
2023. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Hogy jöttetek egyáltalán össze? Így mikor mentetek randira, meg hova? Csak vacsizni jártatok állandóan? Ez akkor nem tűnt fel?
2023. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Én azt is nehezen viselem, hogy a barátom egy órával korábban kel, mint én, felébredek az ébresztőre és akkor már garantáltan szar lesz felkelni, mert ha csak egy órát alszol vissza, akkor nagyon álmosan kelsz.


Úgyhogy nem, nem járnék ilyennel, fontos, hogy mindketten ugyanakkor dolgozzunk és ugyanakkor legyen szabadidőnk, nyilván 1-2 óra eltérés lehet.

2023. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!