Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon csúnyán beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon csúnyán beszél velem, ez tényleg lehet ok erre?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hamar felkapja a vizet ha valamit elmagyaráz és én visszakérdezek.

Olyankor olyanokat mond nekem, hogy idióta, ennyi idősen ennyi eszed van, anyukaként így gondolkodsz, és vannak cifrábbak is olykor, régebben lekurvázott a semmiért. Ma már csak azt momdja hogy menj aztán dugasd meg magad, úgyis azt csináltad régen is.


Azt mondja azért mondja ezeket, mert csak ez tud engem kizökkenteni a vitából. Sokszor kértem, hogy válasszon más technikát, de nem…

Létezik, hogy tényleg ez az oka?

Az előző barátnőjével is így beszélt azt mondta nekem, hogy azzal is azért,mert ugyan ilyen volt mint én….


2023. aug. 2. 06:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Ez már leértékelési szakasz.

Ilyenkor már nem nézik sokba a párjukat.


Nem egy pasim volt már aki kapcsilatban igy eleresztette magát tiszteletlenség ronda beszéd vannak akik fingósak is lesznek:D

Amikor meg kidobom es sirnak rínak idvarolnak étterembe hurcolnak ki akarnak békülnj érdekes akkor tudnak viselkedni. Meg más nőkkel is.


Nem egyszer mondtam a (volt) páromnak is hogy más nő előtt nem nagy a szája, csak a saját párja elott aki elvileg mind közül a kiemelt mert őt szereti vele jár?

Pont azt kéne legjobban becsulni.


Engem nagyon zavar hogy velem mer rondán beszélni alázni de pl a szomszedcsajnak pultosoknak meg játsza a gentlemant? Kedves meg udvarias?a saját párjával meg nem?


Meg ha lek.z érdekes, mást nem mer? Más nő felé meg behuzza fülét f.kát? Hogy van ez?

2023. aug. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen, valami ilyesmi! Más el sem hinné, hogy îgy beszél. Csak a szülei tudják nagyjàból.

Párszor szakítottunk miatta, mindig azt hittem hogy megváltozik. De nem, csak szofisztikáltabb a megfogalmazás.

Sosem értettem hogy tud ember îgy bántani… főleg ha elmondása szerint nem is így gondolja csak bánt….

Amúgy 30 feletti a srác

2023. aug. 2. 06:56
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

#1


ilyen akkor van ha valaki túl biztos a dolgában-


ő nagyon szeret engem, úgysem hagyna el soha, így elfogad ahogy vagyok..elnéző is vagy vele, valószínűleg nem is gondolja komolyan amit mondasz neki...

2023. aug. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az első perctől lezdve ilyen volt. Meg mondom az előző barátnőivel is! (2 ről tudok biztosan)

De igen mivel mindig vissza engedtem tuti…

2023. aug. 2. 06:59
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

Igen amikor nyeregben èrzik magukat akkor jön elő mekkora parasztok.

De errol kerdesem is volt hogy kapcslatban húzni kéne a pasik agyát azt jatszani hogy barmikor lelép a nő mert csak addig tisztelik? Ha meg szeretve vannak hüséggel akkor meg nem?

Ez olyan gáz.

2023. aug. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Még nem volt ilyen bántó ember a környezetemben, nekem ez magas, hogy így miért kell valakit bántani. Megalázóan…áh
2023. aug. 2. 07:07
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb keményebb leszel.
2023. aug. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

Hát ez elgondolkodtató. Most vagyok életem első SZÍNVONALASABBNAK(!) mondható kapcsolatában... rengeteget eltűrök/elviselek.


Anno az elsőt elengedtem. (Túlságosan bulizós volt.) Utólag már nem bánom. A következő mindenben a hibát kereste. Szerencsére mindkettő megcsalt...


A harmadik könnyen lelepleződött. Persze, hogy hűtlen volt.


Vannak, akiket nem vagyok már hajlandó kiengedni a CSAK BARÁT(!) zónából. Sóvároghatnak akárhogyan.


Privátban levelezhetnénk. Hány éves vagy mindössze?

2023. aug. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Persze, írj nyugodtan! Bőven 30 felett
2023. aug. 2. 07:50
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Környezeted annyira tisztel, mint te saját magad. Ezért érdemes tisztázni a határokat, amit ha valaki többször átlép, akkor vége. Csak így találsz olyan párt, aki számodra megfelelő, másképp beragadsz egy ilyen kapcsolatban, ahol nem egymást keresitek.
2023. aug. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!