Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kiábrándultam nyaralásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiábrándultam nyaralásunkkor a barátomból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat félretettünk, illetve készülődtünk a nyaralásunkra, mégsem érzem jól magam.


Minden egyes nap úgy telik, hogy könyörögni kell neki, hogy ha már x városban vagyunk, akkor nézzünk meg 1-2 nevezetességet is. Ez úgy szokott kinézni, hogy mire eldönti, hogy ő is jönne, eltelik vagy fél nap és sehová nem jutunk el, mert sorra zárnak be a nevezetességek.


A másik, amin felkaptam a vizet, hogy minden helyi kulináris ötletemre (megkóstolnék egy süteményt…) azt válaszolja, hogy “ha magadnak fizeted”, miközben ő napi 3-4 sört is megiszik. (Csak azóta vesz a boltból, hogy rászóltam, hogy már 20-25 eurót elköltött az első nap csak sörre a büdzséből.)


Sajnos napközben is eltűnik sokszor “fotózni”, telefonja kikapcsolva, azt sem tudom, hogy hol van… Csak amikor visszaér, akkor kér meg, hogy lőjek róla egy képet, mert azt ki akarja tenni…


Szerintetek túlreagálom? Olyan mérges vagyok… Legszívesebben szó nélkül itt hagynám őt a szálláson és most hazamennék, annyira csalódott vagyok…


2023. aug. 3. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Mibol gondoltad, hogy ti passzoltok?
2023. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse h ez nem a nászút.


Hazamentek és kidobod, addig élvezed a nyarat, a sütit és örülsz ha eltunik mellőled fotózni 😃

2023. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon nem egyezik az utazós kultúrátok, két teljesen másféle turistát testesítetek meg.

Nem tudom, mennyire szeretsz kimozdulni, utazgatni, de én nagyon (kb. évente 2x külföld, 3x belföld). És ha ilyen párom lenne, aki csak lábat lógatni szeretne, azt tutira nem bírnám elviselni.

Szerencsére az enyém imád várost nézni, programozni (múzeumok, kiállítások), és a pénz amit ezekre a kirándulásokra szánunk, abszolút közös.

Ilyen szempontból nagyon nem illetek össze.

2023. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Elhiszem hogy kiábrándult vagy. Pont hogy ezeket együtt kéne csinálni. Reggel kimenni napfelkeltét nézni, napközben várost nézni, stb... szóval közös emlékeket gyűjteni. Szerintem éretlen a srác, vagy nem tudom. Miért róla kell fotót lőni? Miért nem közös fotót pl.? Csak úgy kérdezem.
2023. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noren1989 ***** válasza:
4%

Töke telivan a nyaralàssal, valszeg sosem akarta, csak ràdumàltad.


Viseld a viszontagsàgokat.

2023. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Neki az egész fiatalkora ilyen utazgatásokkal telt, nem hiszem, hogy ne szeretné ezeket… Mindig ő dobja fel, hogy menjünk ide/oda.


Engem az idegesít fel, hogy az elején a közös büdzséből képest volt 20-25 eurót elkölteni sörre, míg ugyanebből a pénzből egy 3 eurós süteményt sajnált tőlem/“együk meg felesben”… Minden ételembe, élelmiszerembe beleeszik, pláne napi 3-4 sört lazán megiszik… Szerintem nem erről kellene, hogy szóljon egy nyaralás… Én pedig ott állok, hogy nem látok semmi szépet, mert 6-8 óra gondolkodás után venné csak rá a fáradtságot, hogy egy belépőt megvegyen…

2023. aug. 3. 23:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem indulj el reggel egyedül, ne várj rá. vedd meg a süteményt. Ha hazaértek, akkor meg dobd ki.
2023. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Már ma este mondd meg neki, hogy holnap sokáig alhat, vagy menjen veled, mert te korán el fogsz indulni megnézni a ...-t.
2023. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
99%
Már rég ott hagytam volna a picsaba. De komolyan... Menj el egyedul, edd meg a sütit, érezd jól magad ha haza értetek meg dobd ki!
2023. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Menj egyedül várost nézni, aztán ha hazaértél hagyd a francba.

A megmaradt büdzsét meg felezétek el, aztán elpiálhatja, ha akarja.

2023. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!