Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasználható, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználható, vagy inkább szerethető?

Figyelt kérdés
Most lett barátom és úgy döntöttem, hogy én nem leszek az a mindenen hisztizős, hagyom hogy nélkülem bulizzon, beszélgessen a régi (lány)ismerőseivel, nem fogok ezek miatt kiakadni, megbízom benne. De pl múltkor beszélt az egyik haverjával egy lányról (hogy régebben lefeküdtek) és erre a barátnőm kérdezte, hogy engem nem zavar, hogy erről beszél? Pedig engem komolyan nem zavart. Szerintetek ettől, hogy nem akaszkodom rá kihasználható leszek, akivel mindent megtehet (legalábbis ezt fogja hinni egy idő után, pedig nem így van), vagy inkább jó barátnő?
2010. okt. 14. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Azért valamennyire figyelj oda, mert a nőkben megvan az, hogy ha nagyon hagyják őket elkanászodni, akkor a férfi fejére nőnek, és akkor már nem lesz visszaút!
2010. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértetted, én vagyok a lány:)
2010. okt. 14. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
kihasználható, pláne egy olyan férfinak, aki más megizélésével dicsekszik társaságban.
2010. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar kihasználni téged, nem is fog! Ha igen, akkor meg valószínű, hogy ki fog... Én mondjuk nem beszélnék arról a szerelmem előtt, hogy kivel feküdtem le stb... bár titoknak sem kell tekinteni, hiszen megtörtént valóság.

Nem kell hisztizni meg zsarolni a fiút, de ha zavar valami, beszéld meg vele normálisan. Érezze, hogy jelent számodra valamit...

2010. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret a pasi, akkor a hosszú pórázzal sem fogod sokáig megfogni...

Én is sokmindennel nem törődtem, nem akaszkodtam rá, mivel azt gondoltam így neki is jobb lesz és tovább működik majd a kapcsolat. Utána rájöttem kár volt, mert csak pár hónapig tartott a dolog. A férfiak nem értékelik ezt, hiába hisszük :)Panaszkodnak, hogy nem jutnak levegőhöz, titkon mégis azt várják, hogy a nő rajongjon értük...

2010. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!