Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit megcsalsz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit megcsalsz, vagy téged csalnak meg, mi volt az ok? Nem vagy elég szerethető?

Figyelt kérdés

vagy a kanos a csaj/pasi és újítani akar.vagy személyiségbeli problémákkal küszködik és másra vágyik


egyre jobban félek egy újabb párkapcsolattól ,nem akarok csalódni:\


saját sztory viszont érdekelne miért csaltad meg a párod?

18f


2011. szept. 6. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Jellem kell és nincs ilyen. Bocs, ha ezzel elveszem a válaszolók kedvét, de az esetek 90%-ban akaratgyenge megbízhatatlan egyénekről van szó. Szakítson előtte, aztán még nem is kívánom tarkón rúgni.
2011. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
én hűséges típus vagyok, és ha van bnőm akkor nem teszek semmi 'rosszat'. de amikor nincs akkor előszeretettel találkozom (smár,felhívnak magukhoz, stb)olyan lányokkal akiknek van barátjuk, de leszarják és mégiscsak engem választanak az este. 20f
2011. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
1ik exem megcsalt, nem tudom miért, enm kérdeztem, mert nem érdekelt az ostoba magyarázkodása. én is őt. alapjában véve azért, mert annak a pasinak nem tudtam ellenállni, másrészt nem is akartam fentiek miatt.
2011. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves napietus.blog.hu ezt azért nem értem mivel ha valaki megcsal az elvileg neked nagyon kéne hogy fájjon mivel szereted(jársz vele tehát szereted én csak ebben hiszek).de te ennek ellenére semmi érdeklődést nem mutatsz hogy mégis miért.. ez hogyan lehet .vagy én vagyok túl érzelgős vagy te vagy túl érzéketlen..
2011. szept. 6. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
engem megcsalt a kis libája..:D...az ugy wolt h én sem tudom miért..mert egy csaj aki engem nem birt bedumált neki,h én mennyire ge-ci wagyok,de wiszont a tesója(aki valoban az amit rólam mondott) tök jófej,meg minden extra wele..és ez a kis naiv a fa*om tudja miért elhitte neki mindezt,és megcsalt..és még rajta is kaptam..és repült a tolla..:D
2011. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:
persze, szerettem. de azt azért gondoltam, hogy nem vele fogok megöregedni :D megcsalt mert megcsalt, erre úgysincs ésszerű magyarázat, minek agyaltam volna ezen? változtatott volna az bármin is?
2011. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
napietus annyira nem szerethetted ha már tudtad hogy nem vele akarsz megöregedni. kérdező: Én gerinctelenségnek tartom. Velem mindent meg lehet beszélni, ha valami hiányzik, közölje, és én megértem, ha hosszú távon nem tudok rajta változtatni, vagy én is hiányolok valamit, stb. akkor elkönyvelhetjük, hogy ez nem működik, de hál' istennek (kopogjuk le!) nincs ilyen problémám, csak nem tudom megérteni mi lehet oka a megcsalásnak. Illetve minimális fogalmam van róla, de azért örülnék, ha olyan, aki már csalt meg társat elmondaná teljesen őszintén, hogy mi volt az ami miatt úgy érezte, hogy szakítás helyett ezt az utat kellett választania.
2014. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!