Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan 26 év körüli srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 26 év körüli srác köztetek aki úgy érzi, hogy soha nem lesz igazán szerethető barátnője?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem! Egy igazán komoly kapcsolatom volt ami 1 évig tartott, meg utána kb. 10 rövidebb távú, és most is úgy érzem, hogy max. rövid táv alakulhat ki, ha épp a csillagok együtt állnak, esetleg a csaj is spicces. Úgy érzem nem csak az a baj, hogy rossz helyen keresek, hanem az is, hogy nagyon a korban vagyok,már nincs meg az a hely ahol igazán lehetne keresgélni/ismerkedni, és nem tudok megfelelő energiát fordítani az egészbe. Akinek hasonló a helyzete, ahhoz olyan kérdésem is lenne, hogy bár úgy érzi, hogy nagyon nagy szerencse is kell hozzá, próbálja folyamatosan, vagy van e esetleg olyan, aki már teljes mértékben letett erről?
2010. júl. 11. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan lány vagyok de így érzek csak még 18vagyok:D

egyébként szerintem inkább a rendes lányok tűntek el akik nem szeretnének komoly kapcsolatot. 26 évesen azért még ne ásd el magad. majd akkor jön valaki amikor nem számítassz rá.

2010. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Istenem... megérteném (vagy még talán akkor sem), ha egy 46 éves férfi írta volna ezeket a sorokat... 26 éves pasikra vágynak a fiatal, 20-on éves lányok (többek között én is), járj nyitott szemmel... Hidd el, hogy megtalálod akit igazán szeretnél, csak bízz benne! Én kívánom Neked! :)

Most nagyon "érzelgős" kedvemben vagyok, megnéztem egy filmet, és nagyon megfogott... szinte szavakba foglalni sem tudom, furcsa, hogy egy filmnek ilyen ereje lehet. Különös.

Egyébként nincs semmi bajom, csupán érzem (én is), hogy szükségem van már egy kapcsolatra, csak félek a mai férfiaktól, meg úgy egy kapcsolattól.

Bocsi, nem ide tartozik, és nem is a kérdésedre válszoltam, de kikívánkozott belőlem...

20/L

2010. júl. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. hozzászólást keretbe kéne foglalni, mindig nyavajgó huszonéves férfianak :]
2010. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

25-29 éves koromban éltem a legnagyobb csajozó korszakomat.Ne legyél nagyfater:)A szerencsében nem hiszek.De ha az utcán odamész 10 nőhöz,egytől biztosan szerzel telefonszámot.

Hol szoktál csajozni?

2010. júl. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

2. hozzászóló vagyok. Még annyit, hogy én sem értem miért állítod be úgy magad, mint akinek soha a büdös életben nem lesz senkie, főképp a kora maitt ("nagyon a korban vagyok"), mikor szerintem az a "legnormálisabb" kor. Akkor már a férfiak többsége "kiélte" magát, vagyis csajozott, kipróbálta az egyéjszakást, stb., mostmár érett egy tényleg komoly kapcsolatra.

Nekem, 20 évesen még kilátásban sincs pasi, de ez mind az én hibám, mert sajnos nagyok az elvárásaim (normális, hűséges, humoros, értelmes pasira vágyom, nagynak számít?:-)), és félek "kísérletezni".

A baj, hogy úgy érzem, ha látnék egy helyes pasit, aki egy kicsit is vonzó számomra, akkor "beadnám a derekam", és elvakítana ez a vonzalom, és nem látnám, ha valami gáz van.

Szóval ideje lenni fogni valakit, aki megfelel, mert nem akarok szűzen meghalni. :-)

Nem tudom valaki érti-e a sok zagyvaságom, amiket összehordok... :D

Pedig nem is ittam...

2010. júl. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen,én értem.Mesélj magadról,hogy nézel ki:)?
2010. júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a kor a lényeg, hanem inkább az az időszak ami 17 éves koromtól (az első és egyben leghosszabb kapcsolatomtól) egészen mostanáig terjed! Azaz 9 év olyan kapcsolatokkal, amikben alig volt érzelem, és hamar vége is lett. Tudom Nem vagyok túl jó kinézetű, de nem nézek ki túl rosszul sem. Bár most keresem a munkámat az életben, általában mindig meg tudtam találni a munkahelyemet. Általában az életben is mindig meg volt a helyem, mostanában már kissé úgy érzem, hogy egy társsal lenne az igazi!Így kicsit kisiklottnak is érzem mostanában az életem, de ebbe most nem megyek bele. Tudom magamról, hogy nem vagyok túl jó fej, nem vagyok az a tipikus alfa hím, akit azonnal megtalálnak azok a lányok akiket én keresnék! Nagyon sok hibám van amit nem akarok felsorolni, és most nem is ez a lényeg, mert ezek a dolgok végig kísértek már egész életemben, és amin tudtam változtattam, amin nem azt meg elfogadtam magamban, viszont tudom, hogy most amennyi vagyok, az kevés egy olyan lány számára, aki többet akar, aki egy szép kapcsolatra vágyik. Érzem magamban, az eddig elért eredményeim kapcsán is, hogy ezeket én nem tudom teljesíteni. Ez nem csupán pesszimizmus, ez egy olyan megérzés, amik eddigi optimista, érzelmekkel teli életem során alakult ki, amikor nem találtam meg az igazit! Úgy érzem nem találom meg az emberekben az elfogadást irántam, és nem tudom mit tudnék még rajta változtatni. Valahogy talán már nem is igazán szeretnék változni, azt szeretném, ha valaki úgy szeretne amilyen vaygok, minden problémáimmal, és jó tulajdonságaimmal együtt. Érzem magamban azt, hogyha ez sikerülne, biztosan képes lennék kihozni magamból a legnagyobb szeretetet iránta. Mind lélekben, mind érzelmekben ott lennék mellette. Mostanában csak így tudom elképzelni az életem. De még azt sem tudom hol ismerhetném meg az igazit... Persze próbálkozok én ahol tudok, de néha már úgy érzem magamat mint egy hülye gyerek, aki még mindig a gombóc fagyijára vár, pedig már karácsony van, és a karácsonyfa alatti ajándékot kéne már bontania! A körülöttem lévő emberek meg vagy szívszorító értelemeben szomorítanak el, amikor a szemem láttára jönnek össze egymással, vagy együttérző negatív értelemben, afféle kortárs agglegény haverok, amikor hasonló szövegeket löknek mint én, és visszamennek a dögunalmas hétköznapjaikba...Milyen filmet néztél amúgy? A romantikus filmek, megható történetek engem is érdekelni szoktak...
2010. júl. 11. 01:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Büszkeség és balítélet című filmet néztem meg... és mivel szeretek olvasni, így haragszom magamra, hogy még nem akadt a kezeim közé könyvben is..., de ami késik, nem múlik. :-)


Amit leírtál, huhhhh, ennyi a hirtelen ragálásom. Nekem tetszenél a leírtak alapján, de mint ezt tudjuk édes kevés.

Én például sajnos olyan vagyok, hogy amit leírok, azt nehezen mondom is ki. Bizalmatlan vagyok az emberekkel szemben.

Figyelj, amit leírtál most, ebből rengeteg dolgot le lehet szűrni, értelmes vagy, elismered a hibáid, ami nagy szó...

Nem féltelek én... :-) (Bár nem is kérted.)

2010. júl. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A második hozzászólónak írtam az utóbbi kommentet. Örülnék ha a kérdésemet amúgy a többiek, nem nyafogásnak fognák fel, főleg akkor amikor az érettebb emberek pontosan tudják azt, hogy az hogy megtaláljuk a párunkat ebben a világban, az életünk egyik nagyon fontos lételeme ahhoz, hogy a boldogságot megtalálhassuk életünk során!

Meg az ilyen 10 ből 1 csaj... (tudom én is viccelődnék ezzel, ha lenne valakim), de most nincs, és nem csajozási tanácsokra volna inkább szükségem, inkább az a baj, hogy nem tudom magamat elfogadtatni más lányokkal olyannak amilyen vagyok! Mondjuk úgy hogy ismerkedni tudok, csak lehet hogy valamit qrva sz@rul csinálok:) már elnézést a kifejezésért..

2010. júl. 11. 01:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásomért, sietek is, meg fáradtak a szemeim. :D Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem tudok aludni...
2010. júl. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!