Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjem úgy viselkedik mint egy gyerek és már kezd az agyamra menni. Pl: Ha nem szedek neki ételt, vagy nem csinálok reggit akkor egész nap nem eszik semmit. A ruháit oda kell adjam,nem veszi ki a szekrényből. Ha valakit fel kell hívni, nekem kell meg tennem ő pedig kimegy addig a szobából mint aki félne. Folyton ezt teszi. Nem lehet neki mondani semmit mert felkapja a vizet és dühös lesz. Mindig neki kell igaza legyen mindenben. Már ott tartunk, hogy a szülei is meg kell gondolják mit és hogyan mondjanak neki, nehogy elmenjen inni és veszekedni kezdjen.A munka helyen is instabil a viselkedése. Ha a főnök, vagy bárki olyat mond neki ami nem tetszik neki, ott hagyja a munkát és akkor nekem kell másikat keresni neki. Nem tudom mihez kezdjek, talán beszéljek egy pszichológussal?

2023. aug. 4. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te hiába beszélsz a pszichológussal róla, neki kellene hozzá járnia, bár lehet te rád is rád férne, hogy kibírd mellette ép ésszel.

Szerintem a férjed komplexusokkal van tele, infantilis. Ezen főleg neki kellene változtatnia. Szép szóval hatni lehet rá, ha ő befogadja, elfogadja, amit közölsz te, vagy a szülei.

Ha nem akceptálja, hogy gond van vele és segítségre van szüksége, akkor vagy megszoksz, vagy megszöksz.

2023. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom nem most hirtelen lett ilyen a férjed egyik napról a másikra hanem mielőtt hozzámentél is ilyen volt. Ezt szakítottad, hát szagold vagy válj el ha nem akarsz így élni. Te választásod volt.


Ha meg 10 évig full normális volt és most lett ilyen akkor beszélj vele és menjetek terápiára. Lehet más valami/valaki van a viselkedése mögött.

2023. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd. Ha szorult bele némi minimális értelem, akkor nem fog éhen halni vagy meztelenül munkába menni.
2023. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket azért csinálja mert tudja hogy veled megteheti. Mert te partner vagy ebben. Te segítesz neki fenntartani ezt a helyzetet.

Úgy van ahogy előttem is írták.

Nem kell szedni neki kaját, nem kell ruhát adni neki. Ha éhen halna az is az ő baja lenne, mert felnőtt ember (gondolom nem szellemi fogyatékos aki gondozásra szorul, mert az más kategória).

Ha évek óta ezt csinálja és nem is akar változtatni akkor el kell válni tőle.

Csak tönkreteszi az életedet. Te meg még segítesz is neki azzal hogy a csicskása vagy. Kontrollál téged és dominál feletted úgy hogy közben érzelmileg zsarol.

Én már rég elváltam volna, mert látható hogy nem kér segítséget pszichológustól.


"Már ott tartunk, hogy a szülei is meg kell gondolják mit és hogyan mondjanak neki, nehogy elmenjen inni és veszekedni kezdjen"


Hát ha iszik is, akkor lehet hogy szimplán "csak" alkoholista, akkor meg nem kell csodálkozni a viselkedésén.

2023. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan, hagyd abba az anyáskodást egy felnőtt férfivel! Akkor nem eszik egész nap, vagy akkor nem öltözik fel. Ilyet, komolyan! Ne hívj fel helyette senkit. Egyébként mióta ilyen? Mindig is ilyen volt, vagy hirtelen megváltozott? Azért csinálja, mert megteheti, mert megteszed helyette.
2023. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2 napig ne szedj ételt, 3. napra megéhezik.
2023. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban Neked kellene pszichológus.Nem bántásból mondom.
2023. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!