Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hosszú így lennt írom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú így lennt írom. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tanácsra illetve egy kis biztatásra lenne szükségem.


Párommal mind a ketten fiatalok vagyunk (én 20 ő pedig 24éves). Szóval röviden a probléma az hogy egyáltalán nincs kedvem a szexhez december óta... De hogy úgy tényleg semmi...

Másfél éve vagyunk együtt és az elején semmi probléma nem volt meg minden jól ment köztünk ilyen téren aztán elkezdtem teljesen úgy érezni mintha csak "tárgyként" kezelne. Ha eljutunk az intimitásig akkor ő bumm bele egyből a közepébe és nincs az hogy ő engem felizgat (bocsi nem tudom máshogy mondani) vagy bármi, hanem egyből. Sokszor fáj is de ő észre se veszi illetve nem érdekli. Tegnap este is végig folytak a könnyeim. Volt már, hogy mondtam neki hogy mi esne nekem jól ha mit csinálna de mintha meg se hallotta volna. Arra meg mikor mondtam neki hogy fáj arra kaptam a választ hogy bírjam ki. De ha megmondom neki hogy nincs kedvem szexelni és hogy nekem most csak arra lenne szükségem hogy hozzábújhassak és átöleljen akkor egyből bevágja a hisztit mint valami óvodás és elkezdi nyomkodni tovább a telefonját (jaaa igen azt hozzátenném hogy a telefon szinte 0-24ben a kezébe van).

A történethez hozzátartozik az is hogy mi nagyon szeretnénk majd gyereket (még nem most) de egyéb problémák miatt én szeptemberben abbahagytam a fogamzásgátlót. Ugye decemberben kezdődött nálunk ez a szexprobléma és ez miatt egyre többet kezdtünk el veszekedni és úgy érzem hogy mostmár ez is rámtesz egy plusz terhet hogy minden egyes alkalomnál az lebeg a szemem előtt hogy nehogy baba legyen (félreértés ne essék, ha úgy lenne is vállalnám meg anyagilag is bírnánk), viszont amikor én ezt megemlítettem neki akkor közölte hogy hát ő pedig gumit biztosan nem fog húzni. Gyógyszert nem szeretném újra elkezdeni mivel teljesen felborította a hormonháztartásom mikor abbahagytam, de ez most nem lényeges.

Ő nem hajlandó kompromisszumot kötni semmiben.

Éjszakákat fennt vagyok mert nem tudok aludni. Egyfolytában ezen jár az agyam, hogy mit rontottam el, mitől lehet ez és hogyan hozhatnám helyre ezt az egészet.


Köszönöm nektek ha elolvastátok (picit hosszú lett bocsánat), de a lelkemen könnyített hogy végre kiadhattam magamból .

Érdekelne a ti véleményetek ezzel kapcsolatban.


2023. aug. 4. 09:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

Mit tennék? Hát gyereket semmiképp nem vállalnék ebbe a kapcsolatban.

És utoljára leülnék beszélni a nagyságával és elmondanám neki hogy vagy változtat vagy viszlát. 20 évesen nem kell még ilyen kapcsolatban tengődeni.

2023. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Az igen, jó helyre születik ez a baba ha összejön
2023. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

Jól mondja az egyes. Le kell vele ülni beszélgetni es elmondani neki komolyan, hogyha nem változtat azokon a dolgokon amik téged zavarnak akkor elbúcsúztok egymástól.


Bár azt hozzátenném, hogyha valaha valakinek ez lett volna a válasza, hogy bírjam ki ha fáj abban a pillanatban rúgtam volna le magamról .


Ne ragadj le ilyen fiatalon egy szar kapcsolatban mert később nagyon bánni fogod (tapasztalat)!!

2023. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

"Arra meg mikor mondtam neki hogy fáj arra kaptam a választ hogy bírjam ki."


Ezt sajnos nem lehet helyrehozni, ebben a kapcsolatban te szexrabszolga vagy.


Nem tudsz akkorát hibázni, hogy kiérdemeld, hogy így bánjanak veled, ilyet egészséges lelkű ember egyszerűen nem csinál.

2023. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

FOGAMZÁSGÁTLÓ.

Ahogy írod is, felborította a hormonháztartásod.

Így még a vacak intimitáshoz sincs kedved, ha lenne vágy, talán tudnád irányítani a meglehetősen önző palid.

Ha egyedülálló anyuka szeretnél lenni, hát.....te tudod, de ilyen partner nem egy álom egy nő számára sem.

2023. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Önző. Ebben semmi szeretet nincs, ez így nem kapcsolat.


Telefont nyomkod.. majd hirtelen kedve van hozzá, akkor ő most "beteszi", aztán amikor ő végzett elfordul és nyomkodja tovább a telefont. Ez nem kettőtökről szól, hanem kizárólag róla. És ő semmiben nem enged. Gumival is lehet jól csinálni, kisebb áldozat, mint gyógyszerrel kinyírni egy nő hormonháztartását.


Ez az egész full egyoldalú. Nem is csodálom, hogy nincs ehhez kedved. Ez valamilyen szinten szexuális erőszak. Érdemes lenne neki is tisztában lenni ezzel, hogy nem egy tárgy a másik, hogy ő csak magával foglalkozik. Egy kapcsolatnak nem így kell kinézni sem az együttlétekben, sem más tevékenységekben.


Nem a szex a főbaj. A hozzáállása egy kapcsolathoz. Ez a fogyasztói mentalitás. Te társkapcsolatot szeretnél, és a csalódottságod miatt sírsz, és úgy érzed nem érdemled meg amire vágysz, nem vagy hozzá elég jó, ha elég jó lennél akkor megadná... pedig ez nem így van.

2023. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben azonnal szakítanék, nem kockáztatnám, hogy gyerekem legyen olyantól, aki nem szeret, nem becsül és nem vigyáz rám. Nem is értem, hogy miért hagyod, hogy fájdalmat okozva közeledjen hozzád, szenvedsz, és mivel védekezni nem akar, minden alkalommal kiteszed magad a terhesség lehetőségének.

Semmi jövőtök együtt, ha már most csak szenvedés van.

2023. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Valóban tárgyként kezel, emiatt nem esik jól a szex. Nem tudsz felizgulni, száraz vagy és nem elég, hogy az vagy ő még durva is.

Mit tennék én? Akármennyire is szerelmes lennék belé szakítanék vele, mert ő nem az belém, sőt még embernek se tart, csak egy tárgynak.

2023. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Megeroszakol es te vele maradsz. Pff van eszed.

Remelem tudod ha faj es o tovabb csinalja az eroszak.. tehat beteg az ekmeje. Sok sikert ,lassan majd szet csapja a fejedet is.

2023. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim is próbálkozott ezzel a "mit szólnál, ha csak úgy betenném?" dologgal, én megkérdeztem ,hogy mit szólnál, ha én csak úgy összepakolnám a cuccaidat?". Értette a célzást.

Határhúzás. Ha megengeded neki, hogy vaddisznó legyen, miért ne lenne az?!

Szólsz neki, hogy fáj, erre bírd ki?! Ez a csávó kuka.

2023. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!