Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejön neki a kollégám, jogosan bánt ez ?

Figyelt kérdés

Még nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk de már egyre jobban afelé haladunk, úgy viselkedünk egy fiúval, szex sok közös idő jövő stb, aki egyben a kollegám. Nem közvetlen, de kolléga. A többi kolléga nem tudja hogy köztünk ez van . Nemrég feküdtünk le először ami szuper, most vagyunk az izgalmas, kezdetek fázisban. Ezért id bánt ez amit írok. Sok nő van a cégnél akivel jóban van de nem zavar, mind kedvesek de engem a barátkozás jó munkahelyi kapcsolat nem zavart eddig sem.

Viszont van egy közvetlen kollégája akivel - elég csinos is- elég jóban lett, vele szokott a lányoktól szerintem a legtöbbet beszélni bent, néha együtt ebédelni munka közben vagy cigizni.

Egy múltkori céges bulin is együtt jöttek késve , lány szépen fel öltözve, kicsit feltámadt bebnem a féltékenység de el nyomtam, tudom hogy a férfiak nem szeretik ezt, nem volt igazán okom rá.

Viszont tegnap ugyancsak volt egy céges buli, ahol épp ezzel a lánnyal beszélgettem amikor odajött hozzánk - miattam nyilván- es jó sokáig kb 1 óráig együtt beszélgettünk odajött hozzánk több kolléga is. Végig mellé állt a fiú ami kicsit zavart , majd volt egy pillanat amikor így a derekát is at fogta egy pillanatra . Nem nézett ra , de láttam végig neztem es lefagyott az arcomról a mosoly mert úgy gondolom ez gáz, ez jelent valamit.

Mikor ezt elmondtam neki később azt mondta, nem volt tudatos, ő erre nem emlékszik es nem tetdzik neki a kollégánk pont nem érdekli és nagyon megsertodott , ideges lett.

De még ha igaz is es nem volt tudatos ezt gaznak tartom es lehet hogy vonzódik hozza es emiatt nyúlt oda tudattalanul .

Azért bánt mert ott voltam csinosan fel öltözve de hozzam nem nyúlt egy ujjal sem es ennyi erővel engem is at karolhatott volna, ha már mindketten ott állunk …..vagy mellém is állhatott volna olykor és nem a csaj mellett toporogni!

Más kolléganőnkkel nem csinál ilyet , nem votl hasonló azóta mióta kavarunk! Tehát nem az a nagyon közvetlen típus aki mindekit olelget .

Mi a véleményetek, hülyének néz es pontosan tudatos volt, vagy puszta véletlen?

Lehetséges hogy ettől még nem tetszik neki?



24N


2023. aug. 5. 17:00
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Előző munkahelyein is volt hogy több nővel jött össze így nyilván felmerül bennem az aggodalom, de ha nincs alapja akkor el sem akarom rontani ezzel, csak nem fer bele nekem már ez/ bántó.
2023. aug. 5. 17:02
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Már meg is valaszoltad
2023. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2023. aug. 5. 17:07
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

“ Előző munkahelyein is volt hogy több nővel jött össze”


A leírásod alapján teljesen hülyének néz, olvasd vissza.

2023. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Elvileg nem egyszerre, hanem hogy egy helyről volt neki idővel több viszonya….

De ez egyenértékű azzal a mostani esettel amit leírtam ?

2023. aug. 5. 17:17
 6/25 A kérdező kommentje:

És amúgy nem körbe fogta a derekát hanem csak a határa / derék részre tette a kezet egy pillanatra.

De nyilván akkor sem “ jobb” .

2023. aug. 5. 17:41
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy tetszik neki, nem lenne olyan nagy gond (és igen, tetszik neki). De ha koztetek tenyleg parkapcsolat alakul, akkor a tettlegesseget abba kene hagynia. Beszeljetek rola, mondjatok ki, vitassatok meg, knel mi fer bele, flort stb.


Nekem ugy tunik viszont, hogy o elvezi a Casanova szerepet, ezert nem elnem magam bele a helyedben, hogy osszeszedi magat es komolyan vesz.


32N

2023. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Honnan gondolod hogy tetszik neki?

Vagy miből gondolod ezt amit írtál? Érdekel

2023. aug. 5. 20:13
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Szerintem is tetszik neki a csaj,alapvetően nem tölt sok időt egy férfi olyan nő társaságában,aki minimum nem jön be neki.Tehát nyilván nem áldozna ennyi időt,energiát rá,ha nem lenne felé vonzalom.

Általában idegesítő a pasik számára,ha felemlegeted a féltékenység témát,számonkérésnek veszik,de ettől még biztosan van alapja az érzéseidnek és jogosak is.

Szóval ha szépen elmondod neki,mit vált ki belőled a fent vázolt szituáció,viszont csak hőbörgést kapsz válaszul,akkor nem feltétlenül kell reménykedni,hogy komolyan vesz az illető,illetve hogy egyáltalán fel akar vállalni.

2023. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Mibol gondolod hogy tetszik neki?

Nem tolt vele több időt mint mással, igazából közvetlen munkatársak és sokszor dolgoznak együtt közös projekten.

Eddig nem volt semmi olyan erre utaló jel ami komolyabb, ezt a tegnapit leszámítva .

Hőbörgött ki akadt de eléggé passzív agresszívan mondtam el neki, hogy menjen csak érezze jól magát vele látom én h bejön neki stb…. Aztán utána bocsánatot kert és lehetett vele normálisan beszélni erről de csak azt mondta hogy rohadtul nem tetszik neki és leszarja ha ezen múlik hozza se szól többet.

2023. aug. 5. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!