Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a legrosszabb szerető a világon?

Figyelt kérdés

Volt egy 38 éves nő (én 35) akivel egy mobilos játékban kezdtünk ismerkedni, majd szerelem lett. Hónapokon keresztül éjjel-nappal imádtuk egymást több órán keresztül. Van egy iszákos férje, 3 gyereke de sok szabadideje van és unatkozik ezért van mindig a játékban vagy beszél velem. Én a munka mellett minden szabadidőmet vele töltöm. Úgy volt ha tud félretenni pénzt elhagyja a férfit és megpróbáljuk. De más nyelvet beszélünk és messze is lakunk szóval ez olyan netes szerelem, telefonszexelünk meg videókat küldünk de valóságban nem tudnánk 2 szót beszélni fordító nélkül, de tényleg sosem éreztünk még ilyen erős szerelmet.

Szóval összevesztünk, úgy éreztem valaki mással kezd flörtölni ezért elmondtam mindent a férjének. Többnyire bosszúból, de azért is, hogy végre otthagyja a férfit aki már 10 éve folyamatosan iszik. Egy kicsit megverte, de a hülye nála hagyta a telefont és pár napra rá megint beszélni kezdtünk, még ezt is képes lett volna idővel megbocsátani de a férje mondta magához láncolja és sosem engedi el. Aztán megint összevesztünk mert ugyanazzal a fiúval kezdett el flörtölni a játékban és akkor már mindent megmutattam a férjének. Erre kirakta a házból. Pár napra rá írt nekem és mutatta milyen boldog hála nekem, mert végre megszabadult a részeg férjétől és tőlem is. Megy bulizni.


A férj is hibás, hisz alkesz, nem foglalkozik vele, pocsék a házasságuk, nem szexeltek, nem utaztak, nem beszéltek. Jóformán a gyerekek miatt voltak együtt, meg ahhoz képest, hogy alkesz elég jól éltek. Ő is hibás, mert nem hagyta el korábban, nem foglalkozik annyit a gyerekekkel, hülyeséggel foglalja le magát. Én is mert mikor éreztem, hogy elvesztem akkor bosszúból ártani akartam neki. Viszont a nő talál magának könnyen mást, viheti magával a lányát ( a két fiút nem szereti igazán) a férfi talán magára talál és abbahagyja az ivást és ő is talál valakit. A gyerekek így boldogabb, szerető családban nőhetnek fel.

Én viszont rohadtul szomorú vagyok mert mindezek ellenére még szeretem és végre most megpróbálhattuk volna együtt, mert mindig is kikészített idegileg, hogy valaki mással él, de a szerelmet nem befolyásulhattuk


Szóval a férj miután adott neki pár pofont azt mondta, hogy én vagyok a legrosszabb szerető. Ez igaz?



2023. aug. 6. 02:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az utóbbi időben többször veszekedtünk és megadta a férje számát, mert korábban mondtam neki elakarok neki mondani mindent. Azt mondta tegyem meg csak jót teszek vele. De mivel tudtam, hogy bántani fogja ezért csak akkor tettem meg mikor már nagyon elkeseredtem és mérges voltam. Ő már korábban mondta a férjének, hogy elakarja hagyni, egyrészt mert van valaki más másrészt meg a pia miatt
2023. aug. 6. 02:08
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Azon gondolkozom mit reggelizzek.
2023. aug. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Elég durva álmod volt hajnali 2-kor, köszönjük,hogy megosztottad. 😂
2023. aug. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Tipikus incel észjárás, hogyha azt hiszitek, már minden esély elúszott a szexre, akkor bosszút álltok, ártotok, mert akkor már úgyis mindegy.

Hát ez az, amikor érdek nélkül nem tudtok normálisak lenni….mondjuk mint kiderült, érdekből sem. Mert nem lehet megjátszani, hogy normàlis vagy, ha nem vagy.

Aki szeretünk, azon nem àllunk bosszút, hanem hagyjuk, hogyha akarja, ő borítsa az életét, mert nekünk nincs jogunk hozzá.

2023. aug. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Úgy látom másnak is megártanak a frontok, meg a napok óta tartó nemalvás...
2023. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Itt már mindenki hibás csak te nem.....nagyon durva! Az intelligenciád meg nem éri elbegy óvodás szintjét. Ők dühöngenek így, ha elveszik a kislapátjukat.....
2023. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Biztos 35 éves vagy?
2023. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hàt elég csùnya dolgot csinàltàl, beàrultad a 3 gyerekes nôt az iszàkos férjénél! Ûtlegelte a nôt miattad!
2023. aug. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!