Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim nem akarják elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edina015 kérdése:

A szüleim nem akarják elfogadni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy számomra komoly és fontos dologról szeretnék véleményt kérni tőletek!

23 éves lány vagyok, meg ismerkedtem egy sráccal aki 34 éves, 3 hónapja vagyunk együtt!

Nagyon szeretjük egymást, minden nagyon jól működik köztünk, és mindkettőnknek ugyan azok a vágyai, a tervei, egyszóval nagyon egyhullám hosszon vagyunk!

A szüleim tisztába voltak a korával, nem is volt baj azzal, csak van még valami amit nem mondtam el nekik. Van egy kislánya a régi házasságából aki 5 éves. Én ebből nem csináltam sose gondot, elfogadtam, hiszen ő ezért miért lenne rossz ember? Szeretem őket, ők a mindeneim. A kislány nincs mindig vele mivel inkább az édesanyjával van.

De mindezt édesanyám meg tudta és nagyon tiltani kezdett, hogy hadjam el, ne legyek vele, nem lesz ez jó. Hol ott, a szüleim is ugyan ebbe a cipőbe voltak, amikor megismerkedtek édesapámnak volt egy lánya és úgy kerűlt össze édesanyámmal de nekik nem jött össze túlságosan ez a kapcsolat és anyukám azóta is bánja.

De én úgy gondolom hogy nincsen joga magukhoz hasonlítani a mi kapcsolatunkat mert ez teljesen más, a barátom nagyon szeret engem, félt és vigyáz rám! Amióta meg ismert teljes az élete és ez kőlcsönös! Nem voltam még senkivel sem ilyen boldog mint vele!

Hogyan tudnám ezt a szüleimmel meg értetni hogy ő nem rossz ember és vele akarok lenni? Szeretném ha megértenék hogy tudom mit csinálok, és biztos vagyok a döntéseimben!



2023. aug. 6. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A saját tapasztalatok alapján akár óvni anyukád, ami érthető. Vagy lehet, hogy az élettapasztalatával külső szemmel lát dolgokat, amiket te lila ködben nem. Vagy csak túlfélt. Ezt itt senki nem tudja majd megmondani. De te egy 24 éves felnőtt nő vagy, szóval tiltani nem nagyon tud, neked kell dönteni az életed felett. Az idő fogja csak tudni bizonyítani az igazad. 3 hónap még nagyon az eleje a dolognak. Ha 3 év múlva is ilyen jó lesz minden, az igazol majd.
2023. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért tilt, aggódik, mert tudja, hogy a kislány anya mindig képben lesz. Most még dúl a love, de eljon az az idő, hogy féltékeny leszel az exre, talán még a kislányra is, mert te soha nem leszel az első helyen. A párod kontaktusban lesz örökké az exével, anyagilag támogatja a gyereket és eljon szintén az az időszak, hogy hiába tervezel programot a kislány elsőbbséget élvez, vagy a pénzt amit másra kalkulált(átok) ki a kislánynak megy. Eleged lesz, lehet az lesz a gond, hogy téged nem venne feleségül, mert már nem akar, vagy gyereket még egyet nem szeretne, vagy hiába történne mindkettő meg az első gyereke első marad mindig.

Úgyhogy anyukád nem roszbol van a kapcsolat ellen, tudja milyen másodiknak lenni...

2023. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Sztm meg ne a 23 éves lányuk helyett döntsenek. Mondja a véleményét oké, de miatt az h tiltják? Vicc. Nem egy drogossal vagy gyilkossal van együtt.
2023. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A 34 éves már nem srác, hanem egy apuka korú férfiember.
2023. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Jogos h anyadekmkiakadtak! Nevelje fel aki megcsinálta a gyereket te csak egy 2. Vagy.

Úgy is szakítani fogtok nemsokalra és sírva mesz vissza anyádhoz h igaza volt.

2023. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Hlye 3,14csa
2023. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van anyádnak. Nem egy bő 10 évvel idősebb, gyerekes pasival kéne kezdened 23 évesen.
2023. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem értem azokat a kommentelőket akik a kor miatt vannak fel akadva!

Ti még sosem éreztétek azt hogy megtaláltátok a másik feleteket és semmi más nem befolyásólhatja azt hogy vele légy mert vele boldog vagy és vele akarsz lenni? Én mindenkinek a véleményét elolvasom, hiszem ezért írtam ide ki, mert sokan vagyunk sok tapasztalattal és kíváncsi voltam hogy ti hogy gondjàtok ezt a szituációt.

2023. aug. 6. 11:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Leírtuk h gondoljuk pár hónap és megerted
2023. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

"3 hónapja vagyunk együtt!"

Állj ki mellette és amellett, amit te akarsz.

Majd 1 év után már jobban ismeritek egymást, remélem, akkor is minden OK lesz.

2023. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!